Jak ustawić programy Vkontakte

Sieci społecznej Vkontakte można poprawić, czyniąc ją maksymalnie wygodne i praktyczne, dostosować pod siebie. Pomóc poprawić sieć powołani różne programy, napisane specjalnie pod stronę. Pobierz najbardziej preferowane.

Jak ustawić programy Vkontakte

Trzeba

  • – komputer osobisty;
  • – rejestracja Facebook.

Instrukcja

1
Różnych zasobów internetowych pełne reklam o najnowszych programach Vkontakte: zestawy statusów, możliwość śledzić frekwencję gości twojej strony, rysunki, serca, promocja grup. Dostępne są także programy do ściągnięcia muzyki i filmów ze stron innych użytkowników. Znajdź w internecie najbardziej odpowiedni dla ciebie, pobierz i przystąpić do jej instalacji.
2
Pobieranie programu na komputer większych problemów nie sprawia. Algorytm działania użytkownika podczas instalacji налогичен pracy z innymi programami. Najpierw zamknij wszystkie działające aplikacje, należy zatrzymać pracę przeglądarki. Następnie uruchom plik instalacyjny.
3
Na samym początku pracy otworzy się okno kreatora instalacji programu, który poprowadzi cię przez całą drogę pobrania. Należy zachować ostrożność. Wykonaj wszystkie jego zalecenia. Aby kontynuować, wybierz opcję „Dalej” lub „Kontynuuj”. W zależności od programu napis przycisku może się różnić.
4
Konieczne może być również określić folder, w którym chcesz zainstalować program. Domyślnie uruchomi się Program Files na dysku C. lokalizacja programu można zmienić. I ponownie wybrać opcję „Dalej”. W kolejnych kroków również zgadzam się z mistrzem, naciskając przycisk „Tak, zgadzam się”. Gdy program w końcu uruchomi się, otwórz przeglądarkę, konto i zacznij pracę.
5
Po zainstalowaniu darmowy program FvCheat, który będzie używany do oszukiwania w sieci, najpierw trzeba uruchomić plik instalacyjny. Następnie przejść procedurę autoryzacji, wpisując login i hasło do swojego profilu. Zalogować się w programie, wybierz potrzebną operację: wzrost abonentów, przyjaciół, członków grup, wyświetleń, oszukiwania serca. Naciśnij przycisk start. Po czym program przystąpi do swojej pracy.
Należy zwrócić uwagę
Niektóre programy mogą zawierać różnorodne wirusy. Uważaj!

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.