Jak urządzić domek i działka

Aby twój dom był związany nie tylko z ogrodniczo-огородными pracami, ale i z miejscem wypoczynku, popracujcie nad aranżacji domu i działki. Za miastem zawsze jest adekwatny styl country („wiejski”) – prosty i skromny na pierwszy rzut oka, a przy tym na swój sposób romantyczny i nawet znakomity. Najważniejszymi cechami krajobrazu i wnętrz powinny być funkcje elementów i naturalne materiały.

Jak urządzić domek i działka

Trzeba

 • – witka, необструганные deski;
 • – patyna;
 • – bujne tereny zielone;
 • – pnącza;
 • – polne kwiaty i byliny;
 • – piasek lub kamień na ścieżki;
 • – altana (ławka);
 • – budę;
 • – dostępnych środków (чугуны, pniaki, beczka itp.);
 • – naturalne materiały wykończeniowe lub panele ścienne;
 • – rzeczy w stylu etnicznym;
 • – meble wiklinowe;
 • – kominek.

Instrukcja

1
Rozpocznij projekt domek działki w stylu country z ogrodzenia. To nie tylko ochronne, ogrodzenia, ale i ważny element dekoracyjny. Wybieraj do budowy ogrodzenia materiały, które prześlą do ludowej staremu. Stylowy wygląd ogrodzenia z ивовой winorośli lub jego elementy: необструганные deski na zakładkę i прорезанные „okna”-plecionki. Drewniany płot można sztucznie wiek za pomocą specjalnej patyny, która jest sprzedawana w sklepie dla projektantów i artystów.
Zrób ogrodzenie w stylu country
2
Nadaj duże znaczenie krajobrazu. Tereny zielone powinny być grubsze, ale w żadnym wypadku nie uruchomionych. Na działce w stylu rustykalnym dobrze wyglądają krzewy – dzika róża, głóg, agrest i porzeczki. Jeśli na działce jest plac zabaw dla dzieci, zbuduj na nim gry budę z drążków i prętów – on harmonijnie wkomponuje się w otoczenie.
Posadź bujne byliny
3
Przeprowadź krętą piaszczystą lub kamienną drogę. Po obu stronach od niej posadzić kwiaty lub byliny z radosnym, ale nie zbyt kolorowej palety. Na jednym z zakrętów ścieżki zaleca się postawić altanę, обвитую pnączy, lub po prostu drewnianą ławę.
Poprowadzić ścieżkę z piasku lub kamienia
4
Znajdź wszystkie możliwe dostępnych środków, które mogą mieć praktyczne zastosowanie i wprowadzać dodatkowe akcenty w stylu. Tak, pnie bez kory i kłącza zamieni się w wygodne stołki, a odwróconej góry dnem beczki – w stół; jako półki na bukiet suszonych kwiatów, kłosów owsa i pszenicy posłużą duże ceramiczne garnki lub чугунки. Przedmioty w stylu rustykalnym można harmonijnie łączyć z nowoczesnymi wyrobami. Na przykład, ułóż wzdłuż ścieżki ogrodowe, latarnie odpowiedniego projektu.
Pnie użyj jak stolec i podstawki
5
Wygląd podmiejskiego domku musi stać się integralną częścią „prawdziwego” świata country. Ściany z bali; sztucznie состаренные, „замшелые” deski; мазанка – wszystkie te elementy rustykalne starożytności można zastanawiam się pokonać. Jeśli zmienić wygląd gotowych ścian zewnętrznych trudne, pozwól winorośli roślin (np. dziki winogron lub хмелю) zamknij „niekorzystne” obszary domu.
Состаренное drzewo można zastosować do wykończenia domu
6
Użyj do dekoracji pomieszczenia drewno, kamień, mozaika, płytki lub symulatory naturalnych materiałów – ścienne (sufitowe) panelu z odpowiednim wystrojem. Wiklinowy lub drewniane meble ulozyc celowo niedbały, ale nie wolno dopuścić do bałaganu. Lalki w strojach ludowych i zabawki z gliny, dzianiny maty i kołderki, haftowane krzyżykiem ręczniki i inne etniczne elementy podkreślą narodowość stylu.
Użyj drewniane meble
7
Ważne miejsce w stylowej, domki domku trwa piec lub kominek – centrum utworzonego człowieka świata.
Ognisko - centrum domu w stylu country
logo
Kategoria:
Remont chaty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.