Jak stworzyć swój e-mail

Jeśli „przyszli do internetu” na poważnie i na długo, bez własnej skrzynki pocztowej nie można zrobić. Na początek stwórz swój e-mail na każdym z darmowych usług pocztowych — rosyjskim lub zagranicznym. Lub raz na kilka, aby porównać i wybrać najbardziej wygodny dla ciebie. Różnice między tymi usługami małe, a proces rejestracji odbywa się na tej samej zasadzie i trwa zaledwie kilka minut.

Jak stworzyć swój e-mail

Instrukcja

1
Wybierz jeden lub kilka usług pocztowych, na którym/których będziesz tworzyć e-mail. Tych serwisów istnieje wiele zarówno w Rosji, jak i za granicą. Na przykład,

– http://www.mail.ru/
– http://www.yandex.ru/
– http://www.rambler.ru/
– http://www.km.ru/
– http://www.rbk.ru/
– http://www.gmail.com/
– http://www.yahoo.com/.

To nie jest pełna lista. W wyborze kieruj się tym, że po rejestracji otrzymasz, w większości przypadków, jeszcze i dostęp do różnych dodatkowych usług: elektronicznego portfela, osobistej strony w lokalnej sieci społecznej, osobisty pokój ISQ, możliwość stworzenia własnej strony internetowej i wiele więcej — szczegółowy wykaz u każdego serwisu swój.

2
Rozpocznij proces rejestracji konta. Do tego na stronie głównej wybranego poczty kliknij na link „Rejestracja”, „skrzynka pocztowa”, „Odpalić pocztę” — konkretna nazwa zależy od zasobu. Na następnej stronie wypełnij formularz rejestracji, postępując zgodnie z instrukcjami systemu.
3
Prosimy podać przy rejestracji swoje prawdziwe dane: imię i NAZWISKO, telefon, data urodzenia itp. To pomoże ci w odzyskaniu dostępu do konta, jeśli zapomnisz hasła, i w poszukiwaniu starych znajomych w lokalnych sieciach społecznościowych. Jeśli chcesz, zawsze możesz ukryć swoje dane osobowe od obcych ludzi — to jest regulowane w ustawieniach konta, które będą dostępne po zakończeniu procesu rejestracji. Szczegółowe instrukcje znajdziesz w systemie pomocy wybranego stóp do głów serwisu.

Szczególnie ważne jest, aby określić wiarygodne informacje, jeśli planujesz w przyszłości korzystać z portfelem elektronicznym przez państwa e-usługi — pod fałszywym nazwiskiem nie przejść identyfikację, a w konsekwencji, być może masz problemy z przelewem pieniędzy.

Formularz rejestracyjny serwisu Mail.ru
4
Należy pamiętać przy rejestracji adres e-mail, że swoją nazwę (login) w przyszłości zmienić nie można – jeśli ci coś разонравится, musiał się zarejestrować nową skrzynię na nową nazwę. Należy również pamiętać, że wiele pocztowe usługi pozwalają zarejestrować konto w różnych domenach (domena jest oznaczona w adresie po znaku „@”). Jeśli login, który wybrałeś, zajęty na głównej domenie, może być wolny na dodatkowym. Dostępne domeny można sprawdzić, czy otworzyć listę rozwijaną w formularzu rejestracji.
Dobór nazwy i domeny podczas rejestracji na Mail.ru
5
Zainstaluj hasło i kombinację „pytanie – odpowiedź” w taki sposób, aby kontem nie mogli skorzystać. Nie wprowadzaj zbyt oczywiste i znane wszystkim informacje, takie jak imię ukochanego psa, którego na pewno znają wszyscy twoi przyjaciele. Albo specjalnie wybrać się kilka ortograficznych i/lub błędów gramatycznych. Użyj nielogiczne kombinacji małych i wielkich liter, спецсимволы (np. „@” zamiast litery „a”, zero zamiast litery „o”, itp.)
6
Należy pamiętać, że za darmo jest możliwe stworzenie e-mail i na firmowego maila, jeśli taki jest twój przedsiębiorstwa i zajmowane przez ciebie stanowisko to pozwala. Aby utworzyć skrzynkę pocztową, trzeba będzie skontaktować się z administratorem sieci — czyli do osoby, która bezpośrednio nadzoruje w organizacji wszystkie „komputerowe pytania”. Ale należy pamiętać, że w przypadku zwolnienia dostęp do takiego konta można stracić. I nawet podczas pracy w przedsiębiorstwie, być może, podgląd korespondencji będzie dostępny tego samego administratorem sieci.
7
Należy również pamiętać, że praktycznie może zarejestrować własną domenę, a zatem i stworzyć swój własny, absolutnie unikalny adres e-mail. Jak vanya @ pupkin.net. Na przykład tutaj: http://www.general-domain.ru/. Jednak za rejestrację domeny osobistej będzie musiał zapłacić. Zresztą, w większości przypadków, to jest tanie, a jeśli masz zamiar prowadzić w sieci własny biznes, wyglądać taki adres będzie solidny.
logo
Article Categories:
E-mail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *