Jak задекорировать stare drzwi

Obecnie znaleźć i umieścić w mieszkaniu nowe drzwi w miejsce starych proste – taki towar jest w każdym sklepie materiałów budowlanych i masie stolarskich. A jednak wiele osób stara się ich nie wymienisz, a zaktualizować, chętnie uczestniczy w twórczym procesie tworzenia kreatywnej rzeczy. Jeśli taka myśl odwiedziła i ciebie, bądź kreatywny i spróbuj, może odkryjesz nowy ciekawy świat.

Jak задекорировать stare drzwi

Instrukcja

1
Aby zmienić wygląd drzwi, trzeba opanować pewne umiejętności w pracy z drewnem, płytami, szkłem itp., w zależności od tego, z czego została wykonana przez twoje drzwi. Ale najpierw zastanów się, w jakim stylu chcesz ją zmienić, bo ona musi komponować się z wystrojem wnętrza.
2
Jeśli chodzi o drzwi, to z zewnątrz można ją pomalować, lakierowane, platerowane laminatu, plastiku, оббить sztucznej skóry, дермантином lub cienkimi drewnianymi listwami. Z listew o różnej długości można ułożyć piękny wzór, który będzie wyglądać wyjątkowo na tle innych, bardziej nudnych, drzwi w drzwiach. Ale do tego należy starać się taki wzór wymyślić i zebrać. Listwy można posadzić na ciekłe gwoździe lub delikatnie przekręcić goździków. Jeśli chcesz, możesz poszukać i gotowe okucia – rzeźbione elementy (lub nawet kute z metalu), którymi można również ozdobić swoje drzwi.
3
Wewnętrzną stronę drzwi można również pomalować, obłożyć jakimś materiałem, klej самоклейкой, фотообоями lub флизелиновыми tapety. Inne rodzaje tapety na drzwi kleić niepożądane, ponieważ nie są odporne na ścieranie i są podatne na różne uszkodzenia mechaniczne. Przed malowaniem lub oklejaniem drzwi starannie oczyścić ze starej farby, wyrównać papierem ściernym, zaszpachlować pęknięcia i inne uszkodzenia, jeśli są dostępne, i прогрунтуйте powierzchni.
4
Ozdobić starą drzwi można: złożyć i przyklejać wzór z forniru; wyciąć szablon z wzorem i nanieść rysunek farbą; zawiesić girlandę lub wieniec ze sztucznych świerkowych gałązek, kwiatów, бантиков, serca, zawieszeń; dołączyć opiekuna z kory brzozowej lub aluminiowe rurki, publikowanie melodyjne dzwonienie.
5
Межкомнатную drzwi też można задекорировать na wiele sposobów. Udekoruj ją mozaiką z drewna.
6
Załączyć elastyczne plastikowe lusterko, a na niego – gotowe elementy rzeźbione.
7
Narysuj wzory na drzwi za pomocą szablonu i aerozoli.
8
Zamów u artysty jakiś drogi do twojego serca lub krajobraz widok, a krawędź obrazu-drzwi, należy wykupić bagietki.
9
Pomaluj drzwi w kolorze-podstawę, pokryć ją klejem, a następnie złotem. Gdy klej wyschnie, usuń niepotrzebne złoto i pokrycie powierzchni lakierem.
10
Zrób drzwi w stylu vintage. Aby to zrobić, zebrać różne kawałki – szkło, lustro, odłamki płytki, umywalki, płaskie kamienie, itp. Naklej to wszystko chaotycznie na drzwi i pokryć lakierem.
11
Заламинируйте rodzinne zdjęcia, ciekawe widoki miasta, krajobrazy, itp. Pomaluj drzwi do podstawowego; następnie narysuj prostokąty innymi odcieniami, w które załączyć swoje zdjęcie. Z góry wszystko pokryć lakierem.
12
Jeśli twoja межкомнатная drzwi ma szkło, można zastąpić go matowym, wędzonego, wzorzyste lub zrobić witraż – pseudo – lub nawet prawdziwy, ze szkła, z fazą. Na szybie nałóż nadruki w postaci starych malowniczych obrazów lub grafik. A jeszcze zamiast jednego szkła spróbuj wstawić w drzwi dwa cienkie, a między nimi ułożyć piękne tkaniny lub koronkowe serwetki, kupione lub własnoręcznie związane.
13
Wszystko to, co robisz, musi być wykonane bardzo starannie, hartowane w kolorze i stylu z twoją łazienkę i jej otoczenie. Dobrze również, jeśli w produkcie będą uczestniczyć umiar i smak artystyczny. Pamiętaj, aby doprowadzić do szału stare drzwi, trzeba poświęcić dużo czasu, sił i środków.
logo
Article Categories:
Projekt mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *