Jak sprawdzić hasło znając login

Często wielu użytkowników sieci społecznej Vkontakte do czynienia z sytuacją utraty hasła do swojego konta. Może to nastąpić z różnych przyczyn: awaria komputera, zakażenie wirusem lub po prostu zapomniane hasło. Odzyskać hasło znając login, być może, jeśli się pewnej instrukcji.

Jak sprawdzić hasło znając login

Instrukcja

1
Do odzyskiwania hasła z jego strony społecznej Vkontakte sieci kliknij na link „Zapomniałeś hasła?”, który znajduje się na stronie głównej serwisu vk.com pod formą wprowadzania loginu i hasła.
2
Klikając na ten link zostaniesz przeniesiony na stronę, która nazywa się „Przywracanie dostępu do strony”. Tam zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika, numer telefonu komórkowego lub adres e-mail, które są dołączone do twojego konta. Następnie kliknij przycisk „Dalej”.
3
Pojawi się okienko, w którym wpisz podany na zdjęciu kod, a następnie naciśnij przycisk „Wyślij”.
4
Dalej postępować zgodnie z podanymi instrukcjami i wprowadzić wszystkie wymagane informacje.
5
Jeśli z jakiegoś powodu nie masz dostępu do swojego telefonu komórkowego lub wiadomości pocztowej, należy użyć specjalnego formularza odzyskiwania hasła, do którego link znajduje się pod formą odzyskiwania hasła do loginu, numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail. Aby to zrobić wypełnij wszystkie wymagane dane, w tym adres twojej strony Vkontakte. Ponadto, trzeba będzie potwierdzić swoją tożsamość udokumentowane.
6
Aby w przypadku sytuacji utraty hasła od swojej strony Vkontakte u ciebie nie było problemów związanych z jego odzyskaniem, staraj się zawsze mieć dostęp do swojej poczty e-mail i numer telefonu komórkowego, podpięte na tej stronie. Jeśli jednak stracili numer telefonu, spróbuj go przywrócić przez operatora sieci komórkowej, tym bardziej, że jest to dość proste, jeśli oczywiście jest to pokój urządzony na twoje nazwisko.
7
Ponadto, podczas rejestracji konta sieci społecznościowej Vkontakte podać swoje prawdziwe dane. To pomoże ci odzyskać dostęp do swojej strony, nawet jeśli nie masz dostępu ani do telefonu komórkowego, ani do skrzynki pocztowej.
logo
Kategoria:
Bezpieczeństwo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.