Jak rozpakować film

Filmy dostępne do pobrania w internecie, często znajdują się w archiwum w formacie rar, zip i innych. Umieszczenie pliku w archiwum, po pierwsze, pozwala zmniejszyć jego rozmiar, a po drugie, podzielić duży plik na części, aby łatwiej było wlewać go na stronę, a potem ściągać. Jednak u użytkowników czasami pojawiają się problemy z tym, aby wyjąć film z archiwum, zwłaszcza, jeśli on lub wieloczęściowe z hasłem.

Jak rozpakować film

Trzeba

  • – film w archiwum lub kilka części archiwum;
  • – archiwizator WinRAR;
  • – hasło do archiwum (jeśli jest przewidziany).

Instrukcja

1
Archiwum wieloczęściowe to jeden plik, podzielonych na kilka fragmentów. W takiej postaci o wiele łatwiej umieścić w internecie. Jeśli pobranego przez ciebie film zawiera w многотомном archiwum, masz na dysku będzie kilka części w formacie .rar. Trzeba archiwizator WinRAR, pracujący z tym i wieloma innymi formatami. Film będzie wyglądać następująco: film.part1.rar, film.part2.rar, film.part3.rar itp. Aby rozpakować cały film w całości, musisz mieć wszystkie części archiwum. Распаковав, archiwizator skleja wyodrębnione części filmu z powrotem w jeden plik. Umieść wszystkie kawałki w jeden folder, kliknij na pierwszą część prawym przyciskiem myszy i wybierz „bieżący katalog”. Dalej archiwizator zrobi wszystko sam. Gdy masz cały film, części archiwum można spokojnie usunąć.
2
Jeżeli podczas rozpakowywania archiver wymaga hasła, wprowadź je. Hasło zazwyczaj znajduje się na miejscu, na tej samej stronie, gdzie znajduje się link do заархивированный film. Po wpisaniu hasła dokładnie przestrzegać litery i językową układ klawiatury. Jeśli skopiowany hasło, a archiwum nie otworzył, spróbuj wpisać go ręcznie. Możliwe, że podczas kopiowania został popełniony błąd.
3
Jeśli archiwum okazał się uszkodzony i archiwizacji informuje, że plik jest uszkodzony, spróbuj pobrać go ponownie. Albo myszy, wskaż bity spakowany plik i naciśnij przycisk z apteczką Repair. Zostaniesz poproszony, aby określić ścieżkę do folderu, gdzie zapisać leczony archiwum i w jakim formacie rar lub zip. Leczony plik będzie miał do gier fixed. w tytule. Jeśli archiwum wieloczęściowe, usuń битую część, a nową podaj nazwy oryginalnej kijem i rozpakuj w normalny sposób.
4
Nie wszyscy użytkownicy mają nieograniczony dostęp do internetu i bezpłatny ruch. Jeśli nie jesteś pewien, że chcesz obejrzeć film lub chcesz upewnić się, że jest w akceptowalnej jakości, pobierz najpierw tylko pierwszą część archiwum i spróbuj rozpocząć odtwarzanie za pomocą jednego z programów, które potrafią odtwarzać filmy bez rozpakowywania archiwum, na przykład, Dziobas RAR Player. Program obsługuje wideo w formatach avi, mpeg, mvk, dvd, ogg. Ale należy pamiętać, że ten program jest mało prawdopodobne, aby otworzy archiwum z hasłem.
logo
Kategoria:
Film

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.