Jak wyciąć z filmu, muzyki

Czasami zdarza się tak, że dostaje się materiał wideo, w którym brzmi bardzo odpowiedni piosenka, mix lub jakiś fragment dialogu. Za każdym razem odtwarzać film niewygodne dla niektórych celów w taki sposób, aby w ogóle nie ma zastosowania. Dlatego też istnieje potrzeba wyciąć z filmu, muzyki. Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić.

Wyciąć muzykę z filmów możliwe środków w kasie.

Trzeba

  • Komputer, program AIMP lub dowolny аудиредактор.

Instrukcja

1
Można отконвертировать twój plik za pomocą narzędzia „Audio converter”, który jest instalowany wraz z popularnego odtwarzacza AIMP. Aby to zrobić, otwórz AIMP, w górnym pasku menu, znajdź zakładkę „Narzędzia”, a w niej opcję „Audio converter”. Przed tobą otworzy się okno tego programu.
2
Naciśnij przycisk z obrazem otwieraną folderu („Dodaj”) i wprowadź w oknie dialogowym lokalizację pliku wideo, z którego chcesz wyciągnąć muzykę.
3
Na dole okna, w wierszu „Wyjście”. Wprowadź w nim ścieżkę do katalogu, w którym chcesz zapisać ścieżkę dźwiękową.
4
W wierszu „Programistów” wybierz format kodowania przyszłości pliku audio (dość nadaje mp3) i bitrate. Niż bitrate jest większy, tym wyższa będzie jakość dźwięku w torze. Ale pamiętaj, że to nie może być wyższa niż oryginalnego, nawet jeśli umieścić dużą wartość bitrate.
5
Teraz kliknij przycisk „Start”. Program rozpocznie wymianę. Kiedy zostanie zakończona, otrzymasz swój plik audio w katalogu, który wskazano w ustawieniach.
6
Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dokonać konwersji za pomocą AIMP (na przykład, jeśli trzeba wyciąć muzykę z klipu wideo w Internecie), zanotuj ścieżkę audio poprzez nagrania w komputerze. Jeśli twój аудиофрагмент trwa nie dłużej niż jedną minutę, może to zrobić za pomocą standardowego eksploratora Windows („Standardowe programy” – „Rozrywka” – „Nagranie”). W przeciwnym razie, należy użyć jakiegokolwiek аудиоредактром (np. Sound Forge lub jakimkolwiek innym).
7
Wprowadź w ustawieniach etykiety programy twoją kartę dźwiękową jako urządzenie do nagrywania dźwięku, włącz głośność, należy ustawić ją na średni poziom. Nie zapomnij w ustawieniach karty dźwiękowej również wskazać, że za nagrywanie dźwięku będzie odpowiadać „Primary input” twoje karty dźwiękowej. Następnie naciśnij przycisk nagrywania („Rec”) i rozpocznij odtwarzanie pliku wideo od miejsca, z którego ma się zaczynać swój końcowy utwór. Program nagrywa dźwięk. Wystarczy zatrzymać nagrywanie w odpowiednim momencie i przetrwać ścieżkę dźwiękową do pliku.
Należy zwrócić uwagę
Jak wyciąć muzykę z filmów. Na pewno ci się kiedyś chciało zapisać utwór z ulubionego filmu lub wyciąć muzykę z klipu na YouTube. To bardzo proste: trzeba tylko program do nagrywania dźwięku z filmów i trochę czasu. Lucky Video Converter – jest to najbardziej prosty i wygodny program do wycinania muzyki z wideo.

Porada
Jak wyciąć muzykę z filmu? Łatwo — Free Video to MP3 Converter. Jednak czasami trzeba wyciąć muzykę z filmów. Na przykład, kiedy chcemy „wyciągnąć” ulubioną melodię z filmu, klipu muzycznego lub filmu. W tym przypadku do nas na pomoc przychodzi darmowy program Free Video to MP3 Converter, który jest również w pakiet Free Studio, który wielokrotnie wspomina się na naszej stronie.

logo
Kategoria:
Film

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.