Jak dostać się na casting do serialu

Od marzeń o zostaniu aktorem lub aktorką człowieka oddzielają wcale nie duże odległości, zły świadomości lub czyjaś korupcji. Zawsze można wsiąść w pociąg do miasta, gdzie kręcone są filmy i wymagane są aktorzy, znaleźć informacje na temat кастингах w internecie, aby pokazać swój talent i być zauważonym. Człowieka odróżnia od realizacji wyznaczonego celu tylko strach przed niepowodzeniem. Pokonać go trzeba. Postaw sobie za cel wyjść naprzeciw swojemu strachowi, czyli przejść casting aktorski.

Jak dostać się na casting do serialu

Instrukcja

1
Uważaj na reklamy na stronach internetowych kanałów telewizyjnych, zajmujących się produkcją seriali i casting w agencji. Gdy wymagane są aktorzy, administratorzy projektów zazwyczaj rozłożone w internecie informacje na temat castingu, wskazując wymagania, które stawiane są dla potencjalnych uczestników i niezbędne z typami.
2
Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w tych reklamach. Zazwyczaj wniosek wypełnić formularz i przesłać swoje zdjęcie. Należy zwrócić uwagę na wymagania, które stawia administrator (nawet formalne). Twoje konto może odrzucić tylko dlatego, że jest źle sformułowane.
3
Koniecznie wyślij swoje konto, wierz w siebie. Szansa dla każdego. Tylko uważaj, aby nie wpaść w ręce oszustów. Kandydat na rolę nie musi płacić za możliwość wzięcia udziału w castingu. Jeśli zostaniesz poproszony zapłacić jakąś kwotę za możliwość być włączone w „pewną aktorską bazy”. Potraktuj to z настороженностью. Nie spiesz się zapłacić pieniądze.
4
Dowiedz się więcej na temat agencji, która stawia taki warunek. Istnieją poważne agencji, które pobierają takie opłaty, a są zwykli oszuści, którzy żerują na cudzym śnie. Kandydat nie musi płacić za możliwość przejść rozmowę kwalifikacyjną. Wręcz przeciwnie, pracodawca powinien być zainteresowany w znalezieniu pracowników. Bądź rozsądny.
5
Dostać się na casting trudne, zwłaszcza, jeśli mecz na типажу. Na pewno zaproszą, ważne jest, aby nie стушеваться w castingu i pokazać wszystkim, co jesteś w stanie. Wyraźnie wykonać zadanie, które ci daje reżyser lub administrator.
6
Pokazać nie tylko swoje umiejętności aktorskie, ale również profesjonalne i ludzkie wartości, która pozwoli grupie zdjęciowej spokojnie przyjąć do pracy. Więc bądź uprzejmy, przyjazny, zachowuj się przyzwoicie.
Porada
Stwórz własne portfolio aktorskie. Włącz w nim kilka разножанровых sesji zdjęciowych i fragmenty wideo, w którym pokazujesz swój talent aktorski (czyta wiersz, fragment z jakiegoś dzieła, śpiewać piosenkę lub robisz plastyczny etiuda).

logo
Article Categories:
Film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *