Jak rozładować wynagrodzenie w 1C Księgowość

Po wykonaniu wszystkich obliczeń wynagrodzenia w danym miesiącu księgowym musi przesłać dane do programu „1C: Księgowość”. Służy do tego traktowanie „Przesyłanie danych w posiadanie programu”. Jednak расчетчики często borykają się z szeregiem problemów, które są związane z podaniem dokumentów do ładowania.

Jak rozładować wynagrodzenie w 1C Księgowość

Instrukcja

1
Uruchom program „1C: Wynagrodzenia i Zarządzanie Personelem”. Sprawdź poprawność wypełnionych danych dotyczących wynagrodzeń i начислениям. Przejdź do „Menu”, a następnie uruchom traktowanie „Przesyłanie danych do programu księgowego”, która pozwoli rozładować całą dziale informacje do programu „1C: Księgowość”.
2
Sprawdź, czy nazwa przedsiębiorstwa nosi rekwizyty „Organizacja” pokrywa się z danymi z programu księgowego, do którego odprowadzana wynagrodzenie. W przeciwnym razie podczas pobierania danych zostanie utworzona nowa organizacja, co pociąga za sobą pewne trudności.
3
Kliknij na link „jest Używany program rachunkowości …”. W rezultacie zostanie wyświetlony formularz „Ustawienia programu”, w której należy wpisać liczbę wymaganych informacji. Otwórz zakładkę „Rachunkowość wynagrodzenia”.
4
Wybierz nazwę programu rachunkowości, do którego będą przesyłane dane. Następnie zaznacz tryb ładowania przewód, który może być „definiowanego przez pracowników” lub „wolny”. Pierwszy wariant zaleca się wybrać, tylko jeśli po raz pierwszy wykonać operację ładowania lub są do tego inne ważniejsze przyczyny. Wybierając tę opcję za każdym razem, można tylko zwiększyć informacyjną bazę oprogramowania „1C: Księgowość”, co wpływa na szybkość jej pracy.
5
Zaznacz okres, za który odprowadzana wynagrodzenie. Zazwyczaj podaje date miesiąca rozliczeniowego. Następnie skontaktuj się z реквизиту „Plik danych”. Pamiętaj, że rozładunek odbywa się w formacie xml, więc nie zmieniaj rozszerzenia, a oto nazwę pliku można umieścić dowolną i zapisać go w dowolnym miejscu.
6
Przejdź do sekcji „Выгружаемые obiekty” i wprowadź dokumenty i rejestry, które są przenoszone do programu „1C: Księgowość”. Jeśli trzeba wykonać zdyscyplinowany ewidencji lub odzwierciedlać dane księgowe dla składkami i PIT, a następnie zaznacz pole wyboru obok odpowiednich napisów.
7
Sprawdź, czy wszystkie dane do ładowania wynagrodzenia w program „1C: Księgowość” są poprawne. Kliknij przycisk „Uruchom” i poczekaj na zakończenie procesu. Uruchom posiadanie programu i sprawdź poprawność pobranych danych.
logo
Article Categories:
Biurowe życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *