Jak reedukacji dużego tima

Dziewczyny marzą spotkać na swojej drodze dobrego człowieka, który będzie wierny, kochający i opiekuńczy towarzyszem swojego ukochanego. Jednak jeśli zakochał się w dużego tima i nie wyobrażam sobie życia bez niego – warto spróbować go reedukacji.

Jak reedukacji dużego tima

Instrukcja

1
Głównym błędem kobiet, chcących zmienić dużego tima, jest fakt, że zaczynają się na szeroką skalę działania w jego перевоспитанию, nie upewniając się, że mężczyzna u nich już „na haku”. Dlatego, zanim się „tworzeniem” mężczyzny swoich marzeń, warto upewnić się, że jest w tobie zakochany i jest gotowy być z tobą. Dopiero wtedy można podejmować próby jego перевоспитанию.
2
Musisz zrozumieć, że jest kobieciarzem – to mężczyzna, który ma za duszą masę kompleksów, które skrywa najbardziej dokładny sposób. Taki facet będzie ukryć swoją niepewność za szeregiem partnerów seksualnych. Tym samym udowadnia sobie i innym swoją wartość. Drugi rodzaj бабников – mężczyźni, którzy odnoszą się do seksu jak do swoistemu sportu, oni po prostu nie mogą w inny sposób urozmaicić swoje życie intymne, a ponieważ decyduje ilość, często zapominając o jakości. Postaraj się zrozumieć, co popycha dużego tima na stałe zdrady i daj mu to, czego on potrzebuje – pewność własnej wartości.
3
Jeśli zwariować na swego wybrańca, w żadnym wypadku nie warto przyznać mu pierwszej w swoich uczuciach. Rozmawiaj z nim na różne abstrakcyjne tematy, bądź ładny, zabawny, uwodzicielski, ale nigdy nie zrób pierwszy krok – niech kobieciarzem czuje, że jesteś ciężka produkcja, za którą trzeba zapolować. Nawet jeśli mieszkasz w małżeństwie nie jeden rok, nie stawiaj swojego partnera na pierwsze miejsce: żyjcie własnym bogate życie, uważaj na swój wygląd, znajdź przyjaciół-mężczyzn. Kobieciarz musi zrozumieć, że was potrzebuje „oko tak oko”. Ale nie zapomnij zrobić mężczyźnie komplementy, a czasami nawet szczerze schlebiać: бабники bardzo podatni na pochwały pod swoim adresem.
4
Nawet jeśli u twojej wybrance problemy z potencją – surowo zabrania się krytyka na ten temat. W tym okresie staram się go wspierać moralnie, musi wiedzieć, co jest interesujące nie tylko jako obiekt seksualny, ale i jako osoba. Jednak sypialnia to miejsce, gdzie trzeba pokazać się w całej okazałości. Nie powinno być żadnych zakazów i tabu w życiu, staram się być dla swojego mężczyzny najlepszą kochanką.
logo
Kategoria:
Flirt

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.