Jak poznać chłopaka z wojska

Tak długo czekali na ten dzień. Emocje i radość występują nie tylko ty, ale i twoja ulubiona. Młodym ludziom, którzy wracają z wojska, trudniejsze. Byli daleko od rodzinnego miasta, od rodziców, od ukochanej dziewczyny. A ty cały czas znajdowały się tutaj w zwykłych warunkach. Dlatego spotkanie żołnierza musi pomóc mu na nowo przystosować się do życia w cywilu.

Jak poznać chłopaka z wojska

Instrukcja

Koniecznie spotkaj się ukochanej na dworcu. Te pierwsze minuty są tak ważne dla was obojga. Pozostaną one na zawsze w twojej pamięci. Serce wyrywa się z piersi, łzy w oczach z radości i nie ma słów, po prostu przytulić. W jego głowie jest tylko jedna myśl: „Czekaliśmy! Ona mnie czekaliśmy!”
Stajesz się już nie tylko dziewczyną, która pisała żołnierza e-maile, a prawie co raz narzeczoną, dla której jest gotów zrobić wszystko. Na pewno chcesz powiedzieć ukochanej delikatne słowa o swoich uczuciach – nie wahaj się. Cały czas jego eksploatacji robiliście, co powiecie na spotkaniu, ale teraz, kiedy twoje oczy się spotkały, wszystkie słowa zawiedli. Zdarza się, serce ci pomoże.

Jak poznać chłopaka z wojska

Być może twój ulubiony chce, aby towarzyszyły mu podczas spotkania z rodzicami, przyjaciółmi. On chce pokazać was bliskich i przyjaciół, aby wszyscy zobaczyli, że jego dziewczyna jest najlepsza, że udało się zachować uczucia w ciągu tego długiego czasu. Bądź przygotowany na to, ustal o odbiorniku w pracy lub ostrzec, że nie przyjdzie na wykład nauki.

Jak poznać chłopaka z wojska

Przygotuj niespodziankę ukochanej. Po spotkań z nieskończenie wielu krewnych, w końcu możesz zostać sami. W czasie służby w armii zamienili się oba. Nie widzieliśmy zbyt wiele czasu, a zapamiętali siebie jeszcze do rozłąki. Zamienić można swoje poglądy, myśli, światopogląd. Uważasz, że nadal się kochacie, ale przecież uczucia zostały do was takimi, jakimi były kiedyś, dawno temu. Nie na darmo mówi się, że armia to kwestia uczuć.
Teraz znów trzeba się przyzwyczaić do siebie, dowiedzieć się, co się w tobie zmieniło. Dlatego pierwszy romantyczny wieczór bez wątpienia potrzebny. Twój niespodziankę ukochanej może składać się z wycieczki po mieście, ulubionych miejsc, gdzie spotkaliśmy się po raz pierwszy cię pocałowałem. Wspomnienia, śmiech – to wszystko „ożywi” uczucia i ponownie zbliży was. Po spacerze można przejść na romantyczną kolację.

Jak poznać chłopaka z wojska

Wieczór najlepiej spędzić w domu. Taka sytuacja, przytulna, domowa, która tak długo śniła żołnierza, więcej ustawiać was do siebie. Ale można iść i do hotelu, gdzie już wszystko wcześniej przygotowane. Pokryte pięknym śnieżnobiałym obrusem stół można udekorować płatkami róż, wyłącz światło, zostaw tylko świece, włącz delikatną wolną muzykę, przebrać się w swój najlepszy strój, aby jak dawno, dawno temu, podbić serce mężczyzny. Флиртуйте, mówisz do siebie miłe słowa – ten wieczór jest twój. I tylko od ciebie zależy, jak się przejedzie i jakie pierwsze wspomnienia będą u młodego człowieka, który dopiero co wrócił z wojska.

Jak poznać chłopaka z wojska

Uwaga:
Stole podczas romantycznej kolacji powinien znajdować się z dala od telewizora.
Przydatne wskazówki:
Obrus i sztućce powinny być świątecznymi.
Siedzieć należy naprzeciwko siebie.
Zacznij kolacja z wspomnień o swojej pierwszej randce. Można odnieść się do wspólnych zdjęć.
Jedzenia nie musi być dużo i powinno być łatwe. Lody, desery, budynie, owoce doskonale nadają (chyba nie na kolację przyszli, a pozostać razem, porozmawiać, powspominać uczucia).

Jak poznać chłopaka z wojska
logo
Kategoria:
Flirt

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.