Jak radzić sobie z mężczyznami

Relacje – rzecz bardzo skomplikowana. Oprócz tego, że nasze głowy zapchane wszelkiego rodzaju stereotypami, kobiety i mężczyźni, jednak bardzo różne istoty. Tak łatwo narobić błędów w relacjach – i tak trudno jest potem znaleźć wspólny język. Ale jeśli zastosujesz się do kilku prostych zasad, aby to zrobić jest to o wiele łatwiejsze.

Jak radzić sobie z mężczyznami

Instrukcja

1
Naucz się wzajemnego szacunku. To musi stać się główną zasadą, na którym trzymają swoje relacje. Niezależnie od tego, kto ile zarabia, kto komunikuje się z kim i u kogo jakie interesy, trzeba szanować mężczyznę, a on musi szanować ciebie.
2
Naucz się iść na kompromis. Nie traktujcie kompromis jako przegraną. Wręcz przeciwnie, on musi stać się wygraną dla obu stron. W każdym kontrowersyjnym zagadnieniu nie упрямьтесь, jak byk, i nie rezygnuj – to zrodzi poczucie krzywdy i niesprawiedliwości. Staraj się znaleźć taki wariant, który będzie pasował obu, niech każdy z was pójdzie na jakieś ustępstwa, aby w końcu obie strony okazały się być zadowoleni z podjętej decyzji.
3
Naucz się ufać sobie nawzajem. Zazdrość w określonych dawkach – to dobrze, człowiek czuje się potrzebnym i kochanym. Ale ciągłe prześladowania, szykany, niezadowolenia, zazdrość do każdego żywego obiektu może tylko wydobyć z siebie nic więcej. Partner musi czuć, że ma do niego zaufanie, bo zaufanie wynika z szacunku. Przestańcie ciągle dzwonić swojemu mężczyźnie i staram się dowiedzieć, gdzie on jest, z kim i kiedy już będzie w domu. Zazwyczaj to właśnie nadmierna zazdrość i prowadzi do изменам.
4
Naucz wzajemnej pomocy. Oczywiście, mężczyźni – silna płeć, i czasem nie chcą się przyznać, że potrzebują pomocy od nikogo, tym bardziej od kobiety. Jednak to wcale nie znaczy, że naprawdę mu nie potrzebna jest wasza pomoc i wsparcie. Musicie być dla siebie oparciem, najbliższą osobą, która w każdej chwili jest gotów poprzeć. Tylko nie staraj się być zbyt natrętny z ofertami o pomoc, bo w przeciwnym razie człowiek może być postrzegana jako wyrzut w jego słabości.
5
Przestańcie zachowywać się z facetem jak z dzieckiem. Nigdy nie buduj go z siebie opiekuńczą matkę, która cały czas przypomina człowiekowi, że musi zrobić, co należy zrobić. Pamiętaj, że jesteś jego kobietą, a nie jego matka. Trzymaj się tej zasady, jeśli nie chcesz, aby twój mężczyzna naprawdę zaczął zachowywać się jak dziecko.
6
Nigdy nie buduj go z siebie ofiarę. Tak, oczywiście, jesteś kobietą, jesteś słabszy, ale to wcale nie znaczy, że trzeba stale czuć się guzki w czymś, by mężczyzna po raz kolejny zaczął cię do niczego przekonywać.
7
Kochasz mężczyznę za to, jaki jest, a nie za to, kim mógłby być. Wiele kobiet, влюбляясь, malują sobie tęczowe obrazy, a kiedy zdają sobie sprawę, że rzeczywistość jest z tymi obrazami nie pasuje, zaczynają próbować dopasować go pod nich. Oczywiście, można w ten lub w inny sposób zmienić mężczyznę, a on zmienia ciebie. Ale nie próbuj go przerobić pod siebie, to jest to oznaka braku szacunku do tego, co to jest.
logo
Kategoria:
Flirt

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.