Jak dać mu do zrozumienia, że on mi się podoba

Już długo rozmawiasz z chłopakiem, ale mimo, że wszystko niby fajnie, dalej przyjaźni wasze relacje nie zachodzą. Być może twój partner nie do końca rozumie swoje uczucia i dlatego nie decyduje się na kolejny krok. W tej sytuacji najlepiej delikatnie dać mu do zrozumienia, że on ci się podoba, a potem czekać od niego dalszych działań.

Granica między przyjaźnią a miłością jest ledwo dostrzegalna

Instrukcja

1
Nie wahaj się dzwonić, rób tak, aby można było widywać częściej.
2
Spróbuj w rozmowie między czasie podkreślić swoje poglądy na związek mężczyzny i kobiety. Na przykład, podczas dyskusji na temat romantycznego filmu casual zgub go zdanie o tym, że, twoim zdaniem, bohater już dawno mógł się domyślić o uczuciach bohaterki, biorąc pod uwagę to, jak dużo czasu jest z nim stara się przeprowadzać. Może twój przyjaciel wie paraleli.
3
Ścigaj się „przypadkowe” dotknięcia: uważajcie na локотком, dotknij ramieniu. W tym przypadku, twój przyjaciel może i nie zrozumieć swoje uczucia, ale na pewno ma jakieś swoje, to też na rękę.
4
W ogóle, jeśli nie chcesz, aby uważał po prostu dziewczyną, przestańcie liczyć taki sobie sami. Na przykład, jeśli on opowiada ci o innych dziewczynach, nie musisz udawać, że uważasz te rozmowy zabawnych, nie trzeba dawać jakieś wskazówki. Oczywiście, histeria też nie warto, ale twój wygląd powinien powiedzieć, że innych kobiet w jego życiu, nie chcesz wiedzieć.
5
Wykonuj małe ofiary. Na przykład, jeśli on was wzywa iść na spacer we dwoje, powiedz, że chciałeś usiąść z ulubioną koleżanką. A potem powie, że przyjaciółka, oczywiście, może poczekać. Niech wie, że jest ważniejsza od koleżanek i co by to nie było jeszcze.
6
I wreszcie, najbardziej popularna metoda. Niech twoja dziewczyna „przypadkowo” проговорится, że on ci się podoba. Jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze będzie można powiedzieć, że wszystko to bzdury koleżanki. Ale ten sposób w ostatniej kolejności. Przy dobrym zbiegu okoliczności twój przyjaciel zrozumie wszystko na własną rękę znacznie wcześniej.
logo
Kategoria:
Flirt

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.