Jak prawidłowo złożyć ofertę

Oferta wyjść za mąż – wzruszający moment w życiu młodych ludzi i ich pierwszy krok na drodze do dorosłego życia. Dlatego propozycja jest tak, aby wybranka nie była w stanie odpowiedzieć odmownie i zapamiętała go na całe życie.

Jak prawidłowo złożyć ofertę

Instrukcja

1
Kup pierścień do nadchodzącego wydarzenia. Kolor i wzór musi zależeć tylko od preferencji twojej dziewczyny. Jeśli jesteś przyzwyczajony do decydowania wszystko razem i już dawno wspólnie nabyć prezenty dla siebie, zapytaj wprost o jej pragnieniach. Jeśli to musi być prawdziwa niespodzianka, trzeba polegać wyłącznie na swojej pomysłowości.
2
W tym przypadku nie warto od czasu do czasu odpalić przypadkowe rozmowy o pierścieniach. Dziewczyny w takich sprawach jest bardzo spostrzegawczy. Przyjrzyj się lepiej do tych biżuterii biżuteria, które ona niesie. Ich kształt, kolor i wielkość. Mogą to być skromne i eleganckie produkty. Lub, wręcz przeciwnie, jasne i masywne. Woli czy białe złoto lub żółte. Jeśli dziewczyna lubi nosić srebrny, kup jej produkt z białego złota. Aby sprawdzić wielkość oczka ukochanej, chwycić jedną z nich ze sobą do sklepu.
3
Zdecyduj z miejscem, gdzie można zrobić oferta ręce i serca. To może być jak dom, przytulna restauracja i piękny zakątek przyrody. Najważniejsze, aby tam ci nikt nie był w stanie przeszkodzić.
4
Poprzez ofertę, zacznij od tego, co chcesz zobaczyć ją swoją żoną. Wyjaśnij jej, dlaczego zdecydowali się związać z nią dalsze życie. Oczywiście dobrze, jeśli to będzie wyznanie miłości ani słowa o tym, jak to ci droga. I tylko potem zapytaj osobę, zgadzam się, czy ona na to. Nie warto zaczynać zdanie od zdania: „Nie chcesz wziąć ślub?”.
5
Jeśli dziewczyna powiedziała „tak” na propozycję, należy powiadomić o tym rodziców. A jeszcze lepiej poprosić jej rodziców o rękę ich córki. Dla nich to też jest dość poważny i znaczący moment w życiu.
6
Poprzez ofertę wyjść za mąż, kieruj się przede wszystkim na własnej intuicji, a nie na rady przyjaciół i znajomych. Przecież w sprawach miłości znasz swoją dziewczynę o wiele lepiej od innych. Pamiętaj, że najważniejsze w tym przypadku – szczerość uczuć.
logo
Kategoria:
Flirt

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.