Jak się oświadczyć dziewczynie ładnie

Relacje przystąpili do etapu dalszego rozwoju, i nadszedł czas, aby zrobić oferta ręce i serca swojej dziewczyny. I trzeba to zrobić w miarę możliwości pięknie i efektywnie – to właśnie ten moment staje się decydującym w swoim życiu, a wspomnienia o nim pozostaną na całe życie.

Jak się oświadczyć dziewczynie ładnie

Instrukcja

1
Niezbędny atrybut pięknej oferty ręce i serca – помолвочное pierścień, który mężczyzna przedstawia swoją ukochaną. O jego zakupie warto zadbać wcześniej. Pierścionek nie musi być zbyt masywny i pretensjonalny (po ślubie pierścionki zaręczynowe zwykle nosić na jednym palcu obrączka ślubna z), klasyka gatunku – to złoto z jednym dość dużym brylantem lub kilkoma kamykami mniejsze. Ale możliwe są i opcje – w zależności od upodobań dziewczyny i materialnego dobrobytu pana młodego. Koniecznie przed zakupem ustalić rozmiar pierścieni, które dziewczyna nosi na palcu: неподошедшее ozdoba może przekształcić zaręczyny w farsę.
Jak się oświadczyć dziewczynie ładnie
2
Zdecyduj z datą. Dzień oferty musi być niezapomniany, i musi być możliwość jak należy to uczcić. Dobrze nadają się do tego tradycyjne romantyczne wakacje – takie na przykład, jak Walentynki, rocznice ważnych dla historii swoich miłości zdarzeń, można zrobić ofertę i fantastyczną noc sylwestrową. Jeśli w najbliższym czasie zaproszeni na wesele do znajomych – to święto zwycięskiej miłości też może być dobrym powodem do oświadczyn. Świetnym rozwiązaniem – i zaplanowany wspólny wypoczynek, bo nasycone wrażeniami i emocjami podróży będzie korzystne tło dla swojego święta. Ale, jeśli odpowiedniego powodu nie – nie warto odkładać termin oferty na długo, zwłaszcza, jeśli dziewczyna jest już wyraźnie czeka go od ciebie. Przecież romantyczny entourage można stworzyć samodzielnie, a w miesiącach zbędnego oczekiwania mogą doprowadzić do tego, że twój ukochany będzie rozczarowany w związku.
3
Rozważyć sytuację, w której chcesz zrobić dziewczynie propozycję małżeństwa. W pierwszej kolejności należy kierować się charakterem swojej ukochanej – jeśli dziewczyna jest skryty i zamknięty w sobie, lepiej zrobić to na osobności, w kameralnej atmosferze. Jeśli lubi być zawsze w centrum uwagi – będą istotni publiczne uznanie i opcje, gdy dziewczyna będzie w stanie natychmiast podzielić się radością z przyjaciółmi. Sentimental osobę ucieszy fakt, że oferta w klasycznym, romantycznym otoczeniu, ekstrawaganckie – wszelkie nietypowe ruchy.
Jak się oświadczyć dziewczynie ładnie
4
Jeśli chcesz złożyć ofertę w kameralnej atmosferze – świetnie nadaje się na romantyczną kolację w domu. Świece, szampan, kwiaty… Lub lekkie śniadanie, pięknie zdobione i zapisano ulubionej prosto do łóżka. Niż dobry „domowy” opcja – jeśli dziewczyna odpowiada „tak”, można logiczny i naturalny sposób kontynuować wakacje miłosnych gier. Ten wariant przy całej swej prostocie wymaga starannego przygotowania – wszędzie musi być czystość, piękno, i, oczywiście, wygląd pana młodego musi być „na poziomie”, żadne rozciągnięte t-shirty lub zarośnięty policzek tu są niedopuszczalne. Podczas wymawiania cenionych słów lepiej stanąć na jedno kolano – to zawsze robi dobre wrażenie.
5
Nie mniej pięknie można zrobić oferta „tete-a-tete” podczas wspólnego spaceru po mieście lub wyjazdu na wakacje. Najważniejsze – aby wybrać miejsce z odpowiednim nastroju. Taras widokowy z widokiem na wieczorny miasto, brzeg morza w czasie wschodów i zachodów słońca, miejsce swojej pierwszej randce, zacieniony park, kolejka linowa lub diabelski młyn… Miejsce powinno być немноголюдным i tyle imponujące, wtedy będzie godna tłem dla twojej oferty. Pomyśl wcześniej słowa, które powiesz. Jednakże, jeśli nie jesteś dobry w pisaniu przemówień, lub w odpowiednim momencie przygotowany na zdanie „wyleciał z głowy” – lepiej ograniczać sobie proste, ale tak pożądane „Wyjdziesz za mnie?” lub „czy zgadzasz się zostać moją żoną?”.
Jak się oświadczyć dziewczynie ładnie
6
Praktycznie uniwersalnym jest „hollywood” wariant oferty – podczas kolacji w restauracji. To prawie nie wymaga wysiłku w przygotowania, najważniejsze – aby wybrać obiekt z danego przystanku, uroczyste i romantyczne. Resztą zajmie się personel. Jeśli контактны, a administracja restauracji idzie na spotkanie – może przewidywać dodatkowe „funkcje”. Ulubiona melodia swojej dziewczyny, którą orkiestra zagra w danym momencie, „szczególną” ciastko z napisem „kocham cię”, złożony kelnerem na talerzu pudełko z pierścionkiem – wszystko to może stać się „punktem kulminacyjnym” twojej oferty. Jeśli dziewczyna lubi rozgłos, a w restauracji jest scena z mikrofonem – można wytłumaczyć jej w miłości ze sceny, na oczach wszystkich obecnych.
Jak się oświadczyć dziewczynie ładnie
7
Publicznie wyznać miłość dziewczynie można nie tylko w restauracji, ale i w każdym miejscu, gdzie jest scena i mikrofon, w klubie lub w hałaśliwym przyjaznej imprezie, Prosząc publiczności uwagę, wstępnie wypowiedz przemówienie, w którym wymienia zalety dziewczyny, w skrócie opowiada historię relacji i wreszcie należy propozycję. Jednak można to zrobić tylko wtedy, jeśli po pierwsze mocno przekonani do jej gotowości natychmiast powiedzieć „tak”, w przeciwnym razie można umieścić dziewczynę w niezręcznej sytuacji. Drugi warunek konieczny – umiejętność łatwo i swobodnie trzymać się na scenie i wymawiać „zapalające” mowy. W przeciwnym razie zamiast efektownego oferty ręce i serca będzie скомканное i niepewny występ, a zamiast podziwu tobą dziewczyna doświadcza tylko niezręczność.
8
Jeszcze jeden wariant oferty ręce i serca na oczach zdziwiony publiczności – klasyczna scena „pod balkonem ukochanej”. Zadzwoń do dziewczyny i poproś ją wyjrzeć przez okno lub wyjść na balkon. Dalej może być wiele opcji: serenada (jak w twoim wykonaniu, jak i siłami zaproszonych muzyków), efekty wizualne (np. przesłane z płonących świec sercu, w centrum którego stoi pan z pierścieniem w ręku), napis na asfalcie „Bądź moją żoną”, duża firma wspólnych znajomych z balonami w rękach (oni wznieść się do nieba, kiedy ona powie „tak”) i tym podobne. Taka propozycja może być bardzo skuteczny, jednak trzeba przewidzieć, co będzie po tym, jak dziewczyna powie „tak”. Jeśli w tej chwili jest ona, na przykład, robi generalne porządki w mieszkaniu, ubrany w stary dres, a po oferty będzie musiała albo zaprosić was do siebie, albo zejść na dół i rzucić się w ramiona pana młodego, i ani ten, ani inny wariant jej raczej nie zachwyci. Dlatego trzeba wykluczyć taki rozwój wydarzeń. Najlepiej umówić się na „scenę pod balkonem” albo wtedy, gdy dziewczyna czeka na ciebie w gości, albo gdy idziecie gdzieś razem iść – i obiecał zabrać ulubioną z domu.
logo
Kategoria:
Flirt

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.