Jak odzyskać miłość Lwa

Według Znaku, pod znakiem Lwa są mężczyźni, których urodziny przypadają na okres od 23 lipca do 23 sierpnia. Jest to jeden z najbardziej wyrazistych znaków zodiaku i tej kobiecie, która doświadczyła na sobie siłę jego uczucia, będzie ciężko rozstać się z Lwem. Jeśli jesteś w kłótni, to odzyskać miłość Lwa będzie dość trudne, ale spróbować warto.

Jak odzyskać miłość Lwa

Instrukcja

1
Lwy – dumni i dość ciężko postrzegają kłótni, ponieważ uważają ich przejawem tego, że przestali się nim zachwycać i gotowi się odkochać. Ale ten znak ciągle potrzebuje miłości i podziwie i od ich nieobecności przeżywa prawdziwe fizyczne cierpienie. Dlatego też, jeśli nie chcesz, aby twój ukochany znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety, nie należy długo dąsać się i lepiej, jeśli sam zrobisz pierwszy krok.
2
Переждите trochę czasu, aby niechęć i u was, i u niego położyła się spać, ale nie ciągnij z pogodzenie się więcej niż 2-3 dni. Można wymyślić dowolny pretekst do kontaktu i nie wykazać skruchę, jeśli nie czujesz się winna. Lwu nie wymaga przedłożeniu, ale on doceni to, co chcesz komunikować się z nim i będzie gotowy wybaczyć każdą zniewagę, jeśli kilka rowek w rozmowie, jakby mimochodem, jak oczywistością, упомянете jakieś jego godności. Nawet незамаскированный komplement on przyjmie za pewnik, że będzie mu miło, nawet jeśli on sam sobie z tego nie odda raport.
3
Jeśli twój pochlebne recenzję odbył się „na hura”, dalej delikatnie i ostrożnie „почесывать Lwa za uchem”, a już za pięć minut разомлеет ostatecznie. Najprawdopodobniej urazy zostaną zapomniane i pojednanie odbędzie się natychmiast, ale jeśli tak się nie stało i nadal się krzywić, przerwij komunikacja i wznowić go przez jakiś czas, na następny dzień.
4
Przesuń rozpoznanie walką. Jeśli masz ogólne przyjaciele i znajomi, poproś, aby porozmawiać z nim i jak bardzo banalnie, opowiedzieć o tym, w jakim jesteśmy zachwyceni i zadowoleni z niego. Oczywiście, o tym, co oni wiedzą, że w kłótni, znajomi nie muszą mówić. Każdy Lew przeżywa prawdziwą przyjemność z tego, że jego godności cenią tak wysoko. Nawet, jeśli nie złoży umyśle, w duszy będzie dumny i zadowolony z wami.
5
Dla Lwa bolesne wszelkie wątpliwości co do swojej miłości, dlatego, jeśli on ci naprawdę drogi, staraj się utrzymywać w nim przekonanie, że on jest dla ciebie idolem i najbardziej poszukiwanym człowiekiem na świecie. Jeśli on będzie wiedział to, to wasze kłótnie nie są ani długie, ani poważne.
logo
Article Categories:
Flirt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *