Jak przywrócić zębom biel

Niestety, nadużywanie kawy, mocnej herbaty i paleniem, dla zębów nie przechodzi bez śladu. Naturalna biel znika pod swojej żółtawym nalotem. Właśnie z tego powodu ludzie od dawna obserwowali stan swoich zębów i starali się wybielić je na różne sposoby. Do tego celu używali nawet nadtlenek wodoru i kwas azotowy i wiele podobnych środków. Przy dzisiejszym rozwoju naukowców w tej dziedzinie pozwalają procedury wybielania stać się bardziej dostępne i sparing.

Jak przywrócić zębom biel

Instrukcja

1
Aby pozbyć się płytki nazębnej, zmiennik wybielające pasty pasty z пародонтологическим efektem i фторосодержащими pasty. Ta kombinacja nadaje zębom połysk, wybiela je i usuwa nalot.
2
Codziennie pić 2-3 filiżanki niesłodzonego zielonej herbaty. W tym przypadku zęby będą oczyszczane w sposób naturalny.
3
Najlepsze produkty dla biel zębów – to marchew i jabłka. Ich zaleca się jeść kilka razy dziennie, szczególnie po wypiciu herbaty lub kawy.
4
Również okazałości zębów pomoże kukurydza w postaci zboża, ziarna i mąki. Po każdym posiłku lekarze-stomatolodzy zalecają płukanie jamy ustnej wodą.
5
Naturalną biel zębów można odzyskać i środków ludowych. Do tego niewielką ilość sody wymieszać z трехпроцентным roztworem nadtlenku wodoru. Tym składem oczyścić zęby. Ale uważaj – skład nie do przełknięcia!
6
Aby pozbyć się plam na powierzchni szkliwa pomoże skuteczna specjalna mieszanka: w słoik z swojej proszkiem, dodać posiekany tabletki metronidazol i trzy łyżeczki sody oczyszczonej i soli. Wszystko wymieszać i myć zęby tej mieszaniny. Przy regularnym stosowaniu zniknie zapach z jamy ustnej, zęby i skutecznie wybielania.
7
Jest również dobrym środkiem do wybielania szkliwa zębów jest – sól morska. Umieścić pod językiem jedną łyżeczkę soli i rozpuścić jej śliną. Następnie za pomocą palców i języka przetrzyj zęby ze wszystkich stron. Sól rozpuścić w pełni, aby nie wyrządzić szkody деснам. Po tym zabiegu należy przepłukać usta wodą.
8
Domowe metody wybielania zębów najlepiej użyć od czasu do czasu, tak jak przy stałym stosowaniu można истончите szkliwo. Najlepszym rozwiązaniem jednak będzie udać się do lekarza. Dentysta nie tylko bezboleśnie usunie kamień nazębny, ale i wszystkie kamienie zębów. Po tym zabiegu nakładać na zęby specjalnymi полирующими зубными pasty, które będą chronić szkliwo przed szkodliwym działaniem śliny.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.