Jak przywrócić rejestr

Historia przeglądania stron internetowych prowadzona jest domyślnie dla wszystkich przeglądarek. Na życzenie użytkownika można skonfigurować automatyczne usunięcie jego pozycji lub usunąć je ręcznie. Odzyskiwanie usuniętych elementów może powodować pewne trudności.

Jak przywrócić rejestr

Trzeba

  • – dostęp do komputera z uprawnieniami administratora.

Instrukcja

1
Przywróć usunięte wpisy historii przeglądania stron sieci web za pomocą narzędzia przywracania stanu początkowego systemu operacyjnego. Aby to zrobić, kliknij na lista programów w menu „Start” systemu Windows i w standardowych narzędziach wybierz „Przywracanie systemu.
2
Należy pamiętać, że jest to dość niewygodne rozwiązanie, ponieważ punkty wycofywania systemu tworzone są każdego dnia. Ponadto, odzyskiwanie anuluje wszystkie wprowadzone zmiany na pewien okres czasu. To nie ma wpływu powstałych plików, jednak może mieć wpływ na pracę używanych programów. Przeczytaj informacje na temat korzystania z odzysku i, jeśli spełnione warunki, kliknij przycisk dalej, aby kontynuować. Zakończ pracę wszystkich programów, wcześniej zapisując zmiany. Przywróć system do daty ostatniej istnienia zdalnego wami historii przeglądania przeglądarki i uruchom ponownie komputer.
3
Ponieważ wpisy do dziennika odwiedzin stron są również niektórych plików, użyj programu do przeglądania i przywracania usuniętych elementów. Odbywa się to za pomocą programu Handy Recovery lub jej analogów, które można znaleźć w internecie. Ponieważ Handy Recovery ma próbny okres ważności, można nie rejestrować program po raz pierwszy. Zainstaluj ją na swoim komputerze i uruchomić skanowanie dysku lokalnego.
4
W zeskanowanym programem dysku wykonaj wyszukiwanie usuniętych plików systemowych. W katalogach po lewej stronie. Znajdź żądaną elementy, znajdź plik dziennika za pomocą funkcji podglądu zawartości, okno którego znajduje się po prawej stronie. Wskaż go na liście i kliknij na przycisk „Przywróć” w górnym menu.
5
Przejdź do katalogu znalezienia historii odwiedzin stron internetowych przeglądarki, która zwykle znajduje się w Program Files, przesuń w niej plik z folderu Odzyskany Files na dysku twardym, a następnie uruchom przeglądarkę, która w momencie odzyskiwania powinien być zamknięty.
Porada
Częściej rób utrzymanie systemu.

logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.