Jak przytyć 5 kg

Obecnie modne schudnąć. Dziś wszystkie schudnąć: i pełne, i zgrabne, i młodzi, i starsi, i gwiazdy, i gospodynie domowe. Wszystkie dzielą się sekretami, przekazują sobie nawzajem przepisy „najbardziej” diet, odkrywa niesamowite produkty itp. Ale czasami konieczne jest przyrost masy ciała. Przyczyny mogą być bardzo różne – od wskazań lekarza (gdy chodzi o zdrowie) do prostego pragnienia bujne kształty, które tak lubią mężczyźni. Są to często i dużo – to nie najlepszy odbiór. Istnieją specjalne diety dla tych, którzy chcą wyzdrowieć, nie są one szkodliwe dla zdrowia i na tyle skuteczne, aby w krótkim czasie zdobyć, na przykład, 5 kg. Oto jedna z takich diet (wykonując ją, można потяжелеть na 5 kg dosłownie za tydzień, pod warunkiem, że zdrowa kobieta).

Są to często i dużo – to nie najlepszy odbiór

Instrukcja

1
Śniadanie w formie bufetu. Szklanką soku owocowego nie pozbędziecie, choć jest on niezbędny. Ponadto, rozwijać śniadanie trzeba właśnie z niego. Dalej – płatki owsiane. Porcja powinna być duża. Gotowane płatki tak: wcześniej namoczone w mleku, gdy разбухнут, doprawić miodem, orzechami i tartym jabłkiem. Dokończyć śniadanie trzeba 2-3 kubki gorącego kakao z dużym kawałkiem białego chleba z masłem.
2
Drugie śniadanie (lunch). On musi być przez 3 godziny po pierwszym śniadaniu. Wybierz jedną z dwóch opcji.

Opcja 1: szklanka soku owocowego i gorący kubek rosół z żółtkiem.

Opcja 2: duży chleb z masłem i kiełbasą, szklanka jogurtu wysokiej zawartości tłuszczu, czekolada.

3
Obiad. Sałatka jarzynowa, bogato ubrany to wysokiej kaloryczności majonezem. Zupa z warzyw na solidnej kurczaka rosole (opcja: filiżanka mocnego bulionu z bułką tartą). Na drugie – mięso (najlepiej wieprzowina, ale można inne) z dodatkami z makaronu lub ziemniaków. Jeśli chcesz na dodatek ryż, to сдобрите jego сметанным lub sosem śmietanowym (zresztą, nie wolno polać im i makaron). Kawa koniecznie ze śmietaną. Na deser owoce.
4
Podwieczorek. Przez 3 godziny po obiedzie.

Opcja 1: sałatka z kurczakiem lub mięsem, hojnie zakonnik to wysokiej kaloryczności majonezem, duży chleb z masłem, czekolada.

Opcja 2: pasztety, albo ciasto z grzybami, albo twarogowa garnek ze śmietaną (do wyboru), gorąca herbata z dodatkiem miodu lub gorąca czekolada (2-3 szklanki).

5
Kolacja. Opcja 1: jajecznica (2-3 jaja), ziemniaki (duża porcja), kanapka z kiełbasą.

Opcja 2: duża porcja bulionu sałaty, makaron z mielonym mięsem, posypane tartym serem, kanapki z masłem.

I jeden i drugi wariant uzupełniać dwie szklanki tłustego mleka.

6
Przed pójściem do łóżka. Jabłko i szklanka ciepłego mleka (najlepiej z miodem).
Należy zwrócić uwagę
Jeśli zdecydujesz się przytyć 5 kg, bo tyle nie дотягиваете do normalnej wagi (z uwzględnieniem wzrostu), dowiedz się najpierw przyczynę swojej chudoby. Udaj się do lekarza. Może masz choroby narządów wewnętrznych lub pasożyty. Warto pozbyć się przyczyny, z powodu której masz niedobór masy ciała, i wpiszesz kilogramy w naturalny sposób, bez uciekania się do żadnych diet.

Porada
W ciągu dnia spożywać orzechy, daktyle i banany bez ograniczeń.
Twoja codzienna dieta powinna zawierać 5000 kcal (a nie tradycyjne 1500-1700).
Właściwie, to w pierwszej kolejności musisz dowiedzieć się, czy trzeba te 5 kg. Высчитайте wskaźnik masy ciała (BMI): swoją wagę w kg podzielić przez kwadrat wzrostu w metrach. Jeśli twój BMI mniej niż 18,5 – masz rację i warto zdobyć pięć kilogramów.
Nie zapomnij o ćwiczenia fizyczne podczas diety, w przeciwnym razie twoje pożądanych 5 kg nierównomiernie podzielić na rysunku, осев na brzuchu i bokach.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.