Jak przestać być szkodliwe

Idealnych ludzi nie ma. Każdy – czy to mężczyzna, czy kobieta – na pewno, wraz z zaletami są wady. Jeden z najbardziej istotnych, dostarczających wiele kłopotów w kontaktach z innymi, – tak zwana евредность. Ona nie maluje ani silna płeć, ani słaby. Ale, na mocy większej emocjonalności kobiet, szkodliwość, głównie cechuje jednak im. Jak przestać być szkodliwe?

Jak przestać być szkodliwe

Instrukcja

1
Przede wszystkim zrozumieć, że w tym, że nie może znaleźć wspólnego języka z innymi ludźmi, ma złą reputację, są winni. Niestety, przyznać to czasami bardzo trudne. Niegrzeczna zwykle przekonuje się w odwrotnej: jej po prostu nie lubią dlatego, że jest mądra, utalentowana, zasadnicza, przyzwyczajona do „ciąć prawdę macicy”. Dojść do takiego „logicznego” wniosku jest bardzo proste, tylko, że to ta sama prostota, która gorzej kradzieży.
2
Вредничают w zdecydowanej większości przypadków te kobiety, które mają poważne problemy i w życiu, i w pracy. Oni znajdują „blowhole”, czują ulgę, brudząc nastrój innym. Działając na эгоистичному zasadą: „Jeśli mnie źle – niech i innym będzie źle!” Staraj się wmówić sobie, że od takiego zachowania problemy nie znikną, a tylko усугубятся. Czy nie lepiej spróbować zrozumieć, co jest ich przyczyna?
3
Należy również pamiętać, że врединами, zazwyczaj są слабовольные, niepewni siebie ludzie z bardzo niską samooceną. Oni gadają, mówią źle o innych, wachlowanie konflikty w dogadzanie swoim kompleksom, które uniemożliwiają im normalne życie. Pomyśl: czy to tak miło mieć reputację słabością неудачницы?
4
Встряхнитесь i zrobić sobie: jesteś najbardziej normalna kobieta, która w niczym nie jest gorsza od innych. Masz nie tylko wady, ale i zalety. Nauczysz się uzyskiwać pozytywne emocje z najbardziej pozornie zwykłych, codziennych rzeczy.
5
Częściej się uśmiechaj. Znajdź sobie ciekawe hobby, hobby. Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć poczucie własnej wartości.
6
Przypomnij sobie starą prawdę: postępujcie z ludźmi tak, jak chciałbyś, by oni postępowali z tobą. Wyrzuć z głowy myśl, że wokół same zazdrosny i krytyków. Tak się nie dzieje. Naucz się prawidłowego komunikowania się z ludźmi. Rezultaty nie każą na siebie długo czekać.
logo
Article Categories:
Praca nad sobą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *