Jak przenieść zdjęcia do innego albumu

Sieci społecznej „Openid pozwala użytkownikom na pobranie i przechowywanie na stronach swoje prywatne zdjęcia. Dla wygody i łatwości pracy z nimi, zdjęcia są pogrupowane w albumy. Czasami użytkownicy występuje konieczność przenieść zdjęcia do innego albumu. Jak to się robi?

Jak przenieść zdjęcia do innego albumu

Instrukcja

1
Wejdź na stronę „Vkontakte”. Aby to zrobić, otwórz przeglądarkę internetową i wpisz w polu paska adresu www.vkontakte.ru. Przed tobą otworzy się strona główna serwisu.
2
W lewej części strony znajduje się moduł autoryzacji. Jeśli jesteś już zarejestrowany na stronie, wpisz swoje dane do logowania: adres e-mail i hasło. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta, należy przejść przez proces rejestracji, po czym już wejść na stronę.
3
Po zalogowaniu znajdziesz się na swojej stronie. Tutaj zebrane podstawowe informacje o tobie. Po lewej stronie znajduje się menu, sekcje, takie jak „Moja strona”, „Moi przyjaciele”, „Moje wideo” itp. Wybierz z menu opcję „Moje zdjęcia”.
4
W tym dziale zebrane są albumy ze zdjęciami. Otwórz ten album, z którego chcesz przenieść jakąś określoną zdjęcie. Pojawi się lista z miniaturami zdjęć, które są zebrane w tym albumie. Kliknij na odpowiednią. Ona uruchomi w swoim standardowym rozmiarze w nowym oknie.
5
Pod samym zdjęciem po prawej stronie znajduje się lista funkcji, które można zastosować do tego zdjęcia: „Zauważyć człowieka”, „Umieścić na mojej stronie”, „Zmniejszyć zdjęcie” itp. Z listy wybierz „Edytuj”. Uruchomi się okno „Edycja zdjęć”.
6
W wyświetlonym oknie możesz napisać opis zdjęcia, które na krótko wyświetla podstawowe informacje. Poniżej, pod opisem, określa album, w którym ta ze zdjęcia przechowywane są na stronie. Kliknij obok na trójkąt i wybierz z rozwijanej listy albumów, ten, w który należy ją przenieść. Jeśli chcesz, możesz ustawić pole „Zrobić okładkę albumu”. Po wprowadzonych zmian, kliknij przycisk „Zapisz”.
7
Aby zobaczyć rezultat pracy, ponownie przejdź do sekcji „Moje zdjęcia”, otwórz odpowiedni album, a następnie sprawdź, czy tego samego zdjęcia.
logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *