Jak przejść na inny serwer

W jedną i tę samą grę można grać na różnych serwerach. Aby przejść w nim istnieją oddzielne programy, a także wbudowane w grę narzędzia systemowe. Przy przejściu na inny serwer upewnij się, że masz połączenie z internetem.

Jak przejść na inny serwer

Trzeba

  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Aby przejść na inny serwer w jakiejś grze online, pobrać i zainstalować specjalny program, który znajduje się praktycznie na każdym serwerze. Takie programy istnieją oddzielnie dla każdej gry, zwykle przez nich wykonywana jest podłączenie do sieciowego trybu, wybór serwera, konfiguracja połączenia i tak dalej.
2
Pobrać klienta gry można również na różnych stronach internetowych poświęconych gry oprogramowania. Także niektóre gry mają wbudowany tryb sieciowy z wykorzystaniem istniejących narzędzi do podłączenia, w takich przypadkach zwykle przejście z serwerami dzieje się z jej menu.
3
Odłącz się od bieżącego serwera w аплоадере gry i odśwież listę dostępnych zasobów. Wybierz w menu programu lub gry, przejście na inny serwer. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach mogą nie być wyświetlane wszystkie dostępne serwery, czasami można wpisać ręcznie ustawienia żądanego zasobu, aby przejść.
4
Sprawdź adres serwera można jak w kliencie gry, tak i w internecie na specjalnych, tematycznych stronach internetowych i forach. W przypadkach gdy chcesz wejść do chronionego zasobu gier upewnij się, że jesteś użytkownikiem, dla którego otwarty dostęp do jego funkcji.
5
W przypadkach, gdy sterowanie w grze odbywa się za pomocą specjalnej konsoli, uruchom go i znajdź w internecie specjalne kody, które są przeznaczone dla każdej gry indywidualnie. Zapisz go w konsolę i wpisz adres serwera, aby przejść, po czym dołącz do niego.
6
Jeśli masz problemy ze zmianą serwera gry, najprawdopodobniej, również trzeba będzie przeprowadzić wstępną konfigurację podstawowych ustawień gry. Należy również zwrócić uwagę na wersję oprogramowania. Całkiem możliwe, że do gry wieloosobowej na jednym z serwerów trzeba będzie zwiększyć jej.
Porada
Używaj tylko najnowsze stabilne wersje gier klientów.

logo
Kategoria:
Serwera

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.