Jak przeglądać profile zamknięte

Miejscu „Vkontakte” ma swoje zasady. Można zabezpieczyć stronę przed wzrokiem ciekawskich, aby umożliwić do nich dostęp tylko do swoich znajomych. Odpowiednio, nie można również przeglądać strony innych użytkowników, które nie składają się masz w znajomych. Jednak w tym przypadku nie wszystko jest stracone.

Jak przeglądać profile zamknięte

Instrukcja

1
Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do vkontakte.ru. Przejdź na stronę osobistą, wpisując swój login i hasło. Należy zachować ostrożność podczas wprowadzania danych: jeśli kilka razy z rzędu wprowadzisz kombinację prawidłowo, system może wziąć to za włamanie. Przejdź na stronę człowieka, ukryte dane, które chcesz zobaczyć.
2
Dowiedz się ID (unikalny numer) użytkownika. Do tego zbadaj uważnie link do strony. Ona musi kończyć się numerem znajdującym się po znaku „równa się”. Ta kombinacja cyfr potrzebne do dalszych działań.
3
Ustaw kursor w pasku adresu wpisz http://vkontakte.ru/photos.php?act=user&id= dodać po znaku „równa się” ID danego użytkownika, aby wyświetlić ukryte zdjęcia. Naciśnij enter, i po pewnym czasie są one bezpieczne.
4
Spróbuj również wyświetlić ukryte albumy zdjęć za pomocą linki http://vkontakte.ru/photos.php?id=, a nagrania wideo – http://vkontakte.ru/video.php?id=. Nie zapomnij dodać na końcu wiersza unikalny numer użytkownika.
5
Spróbuj wyświetlić zablokowane strony za pomocą strony internetowej vk.com. Ponad połowa użytkowników tej sieci społecznej wchodzą tu przez niego. Na przykład, aby wyświetlić zamkniętych zdjęć skorzystaj z linku http://vk.com/user?z=photo111. Słowo user wymień nickiem użytkownika lub jego ID. Po photo wprowadź numer zdjęcia. Często jest określana automatycznie.
6
Stay tuned stron internetowych, выкладывающих informacje na temat tak zwanych „dziurach”, za pomocą których można obejść ustanowione przez twórców tej strony zasady. Jednak nie zawsze te metody przynoszą korzyści i są bezpieczne. Spróbuj po prostu zapytać człowieka dodać cię do znajomych, i można spokojnie przeglądać jego stronę. Strona jest również stale doskonalony i wielu znanych „luk” stopniowo przestają działać.
logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *