Jak przebrać z malowaną brunetki w blondynkę

W swoim dążeniu do doskonałości kobiety nieugięci i czasem idą na najbardziej śmiałe eksperymenty z wyglądem. Często w takich eksperymentach zmieniają kolor włosów, w nadziei, że go przywrócić pierwotny wygląd piwnicy. Ale jeśli cię nurtuje pytanie, jak перекрасится z malowanej brunetki w blondynkę, to chcemy was ostrzec, że do tego potrzebne są znaczne wysiłki i nie zawsze uda ci się osiągnąć doskonały rezultat.

Jak przebrać z malowaną brunetki w blondynkę

Instrukcja

1
Farbowanie włosów jest spowodowane красящим pigmentem, którego cząsteczki, trafiając między łuskami, ogarniając włosy jak skorupa, nadają mu kolor. Ciemny pigment we włosach będzie widoczny bardzo długo i zmyć zwykłym szamponem nie uda. Najlepiej zwrócić się do profesjonalnego fryzjera. Jeśli twoje włosy są dość gęste i mocne, mogą wytrzymać wielokrotne rozjaśnianie specjalnym składem-zmywaczem. Jeśli problematyczne, kreator zaproponuje ci щадящую program, w którym stopniowo zmienić kolor.
2
W tym przypadku, jeśli zdecydujesz się przebrać z malowanej brunetki w blondynkę samodzielnie, w domowych warunkach, aby wyrządzić włosom minimalne szkody, rób to stopniowo. Za 4 miesiące przed przerwać odcień włosów, ograniczając się do подкраской tylko korzeni, aby nie były one widoczne. H to czas kolor trochę zmyje i będzie znacznie jaśniejsze.
3
W salonie-sklepie zaopatrz się w specjalny środek do usuwania pigmentów barwnika. Jedno z wysokiej jakości i tanie – Estel Color Off. Aby osiągnąć pożądany efekt, należy postępować zgodnie z dołączoną instrukcją i, w zależności od efektu, powtórz tę procedurę kilka razy, z przerwą w 4-5 dni.
4
Jeśli wynik nadal nie bardzo urządził, осветлите włosy. Ale wybierz dobrą осветляющую farbę, która nie zawiera dużo amoniaku. Jeśli kolor włosów był homogeniczny, nie warto ich męczyć dalej – odjąć końce, które, jak zwykle, rozjaśnić trudniej. Po kilku dniach ponownie pomalować włosy na ten kolor-blond, który ci się podoba. Jeśli jest możliwość, należy skonsultować się wcześniej z fryzjerem-колористом, aby włosy nie kupili zielony, różowy lub fioletowy odcień.
Porada
To zabarwienie z brunetki w blondynkę – poważny stres dla włosów. Dlatego w trakcie całego procesu użyj odżywcze maski do włosów i skóry głowy. Można je kupić w aptece lub zrobić sama, korzystając z ludowych receptur.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.