Jak prywatyzacji garażu w spółdzielni

Aby sprywatyzować garaż, należy wypłacić w pełni udziału wkład i zebrać określony pakiet dokumentów. Garaże znajdujące się w składzie ASK, МГСА, prywatyzacji nie podlegają, tak jak są na miejskiej ziemi bez prawa wykupu.

Jak prywatyzacji garażu w spółdzielni

Instrukcja

1
Jeśli u wszystkich członków spółdzielni na rękach zarejestrowane prawa własności na podstawie zaświadczenia o выплаченном паевом racie w CKS, dla prywatyzacji garażu potrzebne następujące dokumenty:- oryginał i odpis zaświadczenia z CKS o swoim członkostwie w spółdzielni i pełnej spłaty paya (dokument podpisany przez prezesa i głównego księgowego i uszczelnione uszczelką);- świadectwo rejestracji WIT (jeśli twoje prawa zostały uwzględnione w tej instytucji);- akt komisji państwowej o odbiorze garażu w eksploatacji, zatwierdzone w administracji powiatu;- paszport (oryginał i kopia).
2
Jeżeli chociaż jeden z członków spółdzielni jeszcze nie otrzymał prawa własności do garażu, wydane przez CKS, i nie opłaciła udziału wkład, to, oprócz już wymienionych, będą potrzebne następujące dokumenty:- poświadczoną kopię świadectwa rejestracji CKS lub decyzji administracji o jego instytucji (lub inny dokument);- odpis statutu CKS;- poświadczona kopia REGON;- wykaz nieruchomości wspólnej CKS, sporządzony i podpisany przez przewodniczącego i uwierzytelnione pieczęcią;- поэтажная legenda garażu z formowanej oznakowania maszynowego dostępność i odpowiednią numeracją, podpisana przez przewodniczącego CKS i opieczętowane;- umowę dzierżawy działki pod budowę garażu (lub inne zezwolenia).
3
Wyobraź sobie rozważać wszystkie przygotowane dokumenty w УФРС (w niektórych regionach ЕИРЦ). Jeśli naprawdę są CKS (a nie w МГСА lub ASK), to w prywatyzacji ci nie da, a otrzymasz stosowne zaświadczenie w ciągu 30 dni od daty złożenia dokumentów. W innych przypadkach jest to niemożliwe, tak jak ziemia, na której wzniesiono garaż, należy do gminy i to on w każdej chwili może być zburzony.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.