Jak prawidłowo dokręcone

Każdy wariant pull-up ma swoje własne cechy. Нагружаемые mięśnie przy tym są takie same, ale akcenty w każdym wydaniu pull-up umieszczone na różne sposoby. Podczas pull-up największy rozwój otrzymują mięśnie przedramienia, humerał mięsień, triceps, двуглавая mięsień ramienia, zębate, okrągłe, trapezowe i inne mięśnie. Więc teraz możemy zapoznać się z techniką wykonywania pull-up, różne хватами.

Istnieje kilkanaście хватов do ciągnięcia. Jaki wybrać, zdecydować

Instrukcja

1
Średni bezpośredni chwyt. Jest to tradycyjny chwyt, który jest szczególnie popularny wśród krajowych физруков i amerykańskich podoficerów.
Chwyć poprzeczkę ręce w górę, ręce na szerokość barków. Повисните, ze skrzyżowanymi nogami i lekko прогнув plecy. Teraz подтягивайтесь, starając się konno piersi dotknąć poprzeczki. Łopatki lepiej zabrać – tak będzie łatwiej. W pełni выпрямляйте ręki dla najlepszej rozciągania mięśni.
2
Średni odwrotny chwyt. Ten chwyt jest łatwiejsze niż poprzedni, bo jak biceps u początkujących, jak zwykle silniejsze uszkodzenia mięśni. Właśnie biceps tutaj pracują na wszystkich cylindrach.
Bałagan poprzeczkę dłonie na dole, ręce znowu na szerokość ramion. Подтягивайтесь tak samo, jak i średnim bezpośredni chwyt, zwracając szczególną uwagę na odprowadzających ramion w tył i trochę w dół podczas jazdy.
3
Szeroki chwyt do piersi. Najbardziej chyba przydatne chwyt. Ale on sam w jednym czasie i najbardziej skomplikowany.
Trzymajcie poprzeczkę chwyt szerszy od zwykłego o około полруки. Kciukami zapięcie paska na górze najszerszego grzbietu tak będzie lepiej rozciągać. Bicepsy nie napięte, łopatki nie spuszczaj. Подтягивайтесь, starając się nie dotykać konno piersi poprzeczki. Spojrzenie kieruje się ściśle do góry, plecy прогнута. Trochę zaczekać w górnym położeniu i wróć do pozycji wyjściowej.
4
Szeroki chwyt za głowę. Dość popularny i niebezpieczny chwyt. W przypadku braku ruchomości stawów barku i przez nieostrożnego częstego korzystania z podciągnięć w ten sposób mogą spowodować obrażenia ciała.
Подтягивайтесь tak samo, jak i szeroki chwyt do tyłu, tylko w plecach nie прогибайтесь, wyprostuj nogi i trzymaj je z obudową w jednej linii. Uważaj, aby twoje łokcie patrzyli w dół podczas jazdy, a nie do tyłu.
5
Wąski bezpośredni chwyt. Kochamy głównie tymi ludźmi, którzy запястные stawy mało mobilne.
Повисните na nadprożu, chwytając za nią chwyt od góry i przyciągając ręce jedna na drugiej. Wypnijcie tyłki i подтягивайтесь, uważając, aby dotknąć poprzeczki spodem piersi.
6
Wreszcie, wąski odwrotny chwyt. Odbywa się zazwyczaj albo dla odmiany, albo do ciągnięcia w oczy element najszerszej mięśni w dół.
Chwyć poprzeczkę odwrotny chwyt, żebra dłoni połączyć razem. Dalej повисните w pełni prostych rękach, прогните plecy i patrz na ręce. Podczas podciągnięć, skup się na dokładnym inteligencja łopatek i odsunięciu ramion do tyłu. Awansując do górnego punktu, прогнитесь silniejszy w plecach i naciśnij poprzeczki dolnej strefy mięśni piersiowych.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.