Jak prasować nylon

Nylon jest używany w produkcji pończochy, skarpety, bielizny i odzieży sportowej. Dzięki właściwościom elastyczności i wytrzymałości materiał ten jest bardzo wrażliwy na wysokie temperatury.

Jak prasować nylon

Trzeba

  • Żelazko, wesele bawełniane, czyścik, deska do prasowania

Instrukcja

1
Uważnie przeczytaj instrukcję do twojego żelazo. Jeśli nie jest przewidziany tryb delikatnej prasowania, to taka żelazko nie nadaje. Prasować nylon w ogóle pożądane i jest dopuszczalne tylko w skrajnych przypadkach. Maksymalna temperatura -110 stopni Celsjusza.
2
Wybierz tryb prasowania z temperaturą mniej niż 110 stopni Celsjusza. W żadnym wypadku nie używać trybów z łaźni traktowaniem.
3
Gdy żelazko się podgrzeje, rozłożyć produkt na desce do prasowania. Ułożyć na suchej szmatki. Im cieńsza produkt, tym grubsza powinna być podkładki.
4
Prasuj produkt dokładne ruchy. Nie ciągnij, nie передергивайте żelazko z miejsca na miejsce. Lepiej trzymaj go na działce odzieży, a następnie podnieś i przenieś w inne miejsce.
5
Aby wyświetlić plamy z ubrań z nylonu, lepiej zwrócić się do pralni. Ale w skrajnych przypadkach można to zrobić samodzielnie. Na przykład, umieścić kawałek gazety lub папирусной papieru na gumę do żucia, a na górze-ściereczki z perkalu. Przytrzymaj żelazko z góry. Жевачка musi odejść na kartkę.
6
W większości przypadków wystarczy po prostu rozłożyć produkt z nylonu na desce do prasowania i rozwinąć wszystkie fałdy rękami. Kiedy ona wyschnie na nim nie będzie fałdy. Rajstopy, na przykład, można powiesić na suszarce. Do prasowania należy zwracać się tylko w ostateczności.
Należy zwrócić uwagę
Większość produktów z nylonu w użyciu żelazka nie potrzebuje.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.