Jak pozbyć się „oklapniętych” policzków

U kobiet wraz z wiekiem, zmienia się owal twarzy i niestety nie na lepsze. Dzieje się tak dlatego, że stopniowo mięśnie i skóra traci jędrność. W młodym wieku policzki mogą обвиснуть w wyniku gwałtownego odchudzania. Ale czasami jest to spowodowane i wiotki skóry, która jest dziedziczona. Ale jakie by nie były przyczyny pogorszenia kształtu twarzy, nie możecie tak po prostu zrezygnować: zawsze istnieje możliwość poprawić swój wygląd i wyglądać znacznie młodziej.

Jak pozbyć się

Instrukcja

1
Najbardziej radykalny sposób – to podciągnąć skórę na policzkach chirurgicznie. Obecnie istnieje wiele opcji takich operacji. Ale w ten sposób lepiej zostawić na wypadek, gdyby żadne inne nie pomagają, ponieważ zawsze istnieje ryzyko skutków ubocznych.
2
Jest to metoda tzw. RF-technologii, która opiera się na oddziaływaniu pola elektrycznego o wysokiej częstotliwości do skóry właściwej i tkanki podskórnej tkanki tłuszczowej. W wyniku podgrzewania tych warstw zaczyna bardziej aktywnie do produkcji kolagenu, wygładzają się zmarszczki, a skóra jest dokręcone.
3
W salonie kosmetycznym można zrobić lifting lub миостимуляцию twarzy, a także nakładać maski kolagenowe.
4
Obecnie można bez problemu znaleźć w sprzedaży różne kremy, serum i maski, które są uważane za skuteczne do liftingu skóry. One nie rozwiązują problemu całkowicie, ale jako środek pomocniczy mogą uczynić dobrą usługę. Staraj się kupować produkty z tej samej serii dla wzmocnienia efektu, ale od czasu do czasu należy je wymienić ze względu na możliwość uzależnienia skóry.
5
Staraj się codziennie robić ćwiczenia do liftingu skóry twarzy:w pozycji Stojącej lub siedzącej wyprostuj kręgosłup i wyciągnij szyję, głowę wysoko podnieść i robić bardzo powoli obroty w prawo i w lewo. Powtórz 20 razy 3-5 razy dziennie.
6
Siedząc powoli opuść głowę na piersi i откидывайте temu. Ale to ćwiczenie jest przeciwwskazany u kobiet z nadciśnieniem tętniczym.
7
Umieść łokcie na stole i umieścić brodę dłońmi. Staraj się pochylić głowę do przodu i przy tym pokonać opór rąk. Powtarzaj co najmniej 15 razy.
8
Z lekkim naciskiem przesuń kciuk na linii żuchwy w górę do uszu. Ćwiczenie odbywa się kilka razy w ciągu dnia.
9
Podbródek, fałdy nosowo-wargowe i dolną część policzków łatwo поколачивайте opuszkami palców.
10
Energicznie похлопывайте podbródek ręcznikiem, wstępnie zamoczonym w zimnej słonej wodzie.
11
Rano i wieczorem przecierać twarz i szyję kostkę lodu, wykonanymi z naparu ziół – rumianek, dziurawiec, glistnik jaskółcze ziele, szałwii, mięty, kwiatu lipy i np. Raz w tygodniu rób kontrastujące kompresji: w jednej minucie 5 razy zmieniaj ciepłą i zimną szmatkę zwilżoną w отварах z ziół.
12
Przynajmniej raz dziennie rób okłady z йодированной soli: dwie szklanki wody rozpuścić trzy łyżki soli, pomocz w tym roztworze chusteczkę lub ręcznik i należy naciskać zbyt mocno na kilka minut. W końcu zabiegów wodnych umyj twarz i nałóż krem.
13
Częściej śmiać się. W tym czasie na twarzy zatrudnia około 80 grup mięśni, które są wzmocnione, trochę wygładzają się zmarszczki, i podnoszą podbródek.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.