Jak pozbyć się natrętnej dziewczyny

Niektóre kobiety w swoim życiu do czynienia z obsesyjne koleżankami. Są one nie tylko pochłaniają czas, ale jeszcze nie rozumieją aluzji, psują relacje z innymi swoimi бестактными uwagami i utrudniają życie.

Jak pozbyć się natrętnej dziewczyny

Instrukcja

1
Po ujawnieniu przychodzi koniec i masz chęć, aby pozbyć się taka dziewczyna, zastanów się, co sprawia, że was tolerować wcześniej. Przecież natrętne ludzie nie na jeden wieczór do „przyklejają się”. Zazwyczaj zachowanie „ofiary” sama prowokuje ciekawość, na przykład, nieumiejętność powiedzenia „nie”, pragnienie, aby poczuć się ważnym i kompetentny, w stanie pomóc. Ale w pewnym momencie jesteś bardzo zmęczony od takiego trybu komunikacji. I właśnie wtedy trzeba zrozumieć, dlaczego zadawał takie zachowanie. Jeśli nie możesz powiedzieć „nie”, trzeba pracować nad samooceną. Jeśli chcesz poczuć się znaczącym człowiekiem, więcej komunikować się z przyjaciółmi, nie podatne na pasożytnictwo i obsesyjne. W ostateczności, zawsze pojawiały się imprezy charytatywne, z których można uzyskać znacznie więcej moralnej satysfakcji, niż od komunikowania się z ludźmi brzydkie.
2
Naucz się i stosuj technikę „senny egoista”. Musisz stać się biernym w rozmowie, флегматичной i co najważniejsze – prawie nie reagowanie na wypowiedzi прилипчивой koleżanki. Mów tylko o sobie, swoich problemach i oczekiwaniach. Z góry przemyśleć dialogi, repliki koleżanki дослушивайте tylko do połowy, przerywa, nazywaj jej inną nazwą, stać się nie do zniesienia rozmówcą. Powiedz jej, jak masz dość rzekomo istniejąca obsesja przyjaciółka, i poproś o rady, jak się ciebie pozbyć. To jest bardzo przejrzysta aluzja i, najprawdopodobniej, który zadziała. Jeśli to nie pomogło, trzeba przyciągać bardziej poważne techniki.
3
W trudnych przypadkach należy użyć techniki „uparty fanatyk”. Udawaj, że jesteś entuzjastycznie nastawiony do katolików lub сектантским nauką i przy każdej rozmowie mówi przyjaciółce, że ona za swoje czyny będzie smażyć się w piekle. Jest to świetny sposób, aby zniszczyć związek, z punktu widzenia duchowego autorytetu można pozwolić sobie na najbardziej bezlitosną krytykę. Najprawdopodobniej długo nie wytrzyma. Pewnego dnia jej znudzi słuchać moralność, a ona po prostu zniknie z twojego życia, a ty вздохнете z ulgą.
logo
Kategoria:
Komunikacja

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.