Jak odzyskać zaufanie koleżanki

Przyjaźń między ludźmi opiera się na zaufaniu. Zgadzam się, że nie ma sensu przyjaźnić się z kimś, z kim ci niewygodnie i któremu nie ufasz. Przekonać człowieka, że zdrada się więcej nie powtórzy, jest bardzo trudne. Aby odzyskać zaufanie dziewczyny, trzeba ją przekonać, że naprawdę można polegać.

Jak odzyskać zaufanie koleżanki

Instrukcja

1
Przeanalizuj ten przypadek, który został przyjęty przez twoją dziewczyną jak zdrada z twojej strony. Na pewno, usprawiedliwiając się, że mówiłeś o tym, że zrobił to przypadkowo i nie celowo. Nie kłam sobie, a jeśli to nie było tak, i twoje zachowanie było podyktowane zazdrością, chciwością lub chęć zrobić to boli, pomyśl o tym, czy warto odzyskiwać utraconą przyjaźń. Jeśli masz podobne odczucia do osoby, która ci ufa, to nie ma żadnej gwarancji, że to się więcej nie powtórzy. Przeproś i idź swoją drogą.
2
W tym przypadku, uświadomiwszy sobie swój błąd, szczerze żałujecie i chcesz odzyskać zaufanie koleżanki, to jedynym rozwiązaniem będzie uczciwa rozmowa, w którym można zgodnie z prawdą opowiedz o tych motywach, które cię zmuszony tak postąpić. Jeśli przestała rozmowy z tobą, to napisz do niej list na e-mail. Staraj się nie usprawiedliwiać ani okoliczności, ani złym nastroju, ani innymi przyczynami. Daj obietnica nie powtarzać takich błędów i poproś ją o wybaczenie.
3
Bądź przygotowany na to, że jeśli wybaczą i przyjaźń wróci, relacje, szczególnie w pierwszym okresie, już nie będą takie same i wyjdą na nowy poziom. Zachowuj się z dziewczyną dokładnie, nie reklamuj się stałego poczucia winy, nie angażują się w swojego krzyża, przecież wrócić do przeszłości i naprawić szkody lub słowa nie można już. Po prostu staraj się zachowywać się uczciwie i pielęgnować swoją przyjaźń, która musiała przejść przez test. Pracuj nad sobą i искореняйте w sobie te cechy charakteru, które mogą przeszkodzić w twojej przyjaźni.
4
Życie toczy się dalej, i w niej stale będą występować sytuacje, które jeszcze wielokrotnie posłużą walidacji twierdzy dla twojej przyjaźni. Jeśli razem z honorem wyjść z tych badań i upewnij się, że to uczucie jest dla ciebie drogie i święte, to o swoim błędzie z czasem zostanie zapomniane. Jeśli twoja dziewczyna wybaczy, to u twojej przyjaźni pojawi się możliwość stać się jeszcze mocniej.
logo
Kategoria:
Komunikacja

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.