Jak budzą zaufanie

Kwestia zaufania jest szczególnie obchodzi ludzi, którzy zajmują się biznesem i sprzedażą. Bardzo ważne jest, aby z łatwością nawiązywać kontakty biznesowe z partnerami lub zwiększyć napływ klienteli. Dla nich napisano wiele książek na ten temat. Ale i w codziennym życiu jest umiejętność nie zaszkodzi, jeśli chcesz zorganizować sobie jakiegoś człowieka.

Jak budzą zaufanie

Instrukcja

1
Naukowcy twierdzą, że sympatia występuje w pierwszych minutach obcowania nieświadomie. Zdolność ta zawarta jest w człowieku na poziomie genetycznym. Dlatego w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na swój wygląd. Staraj się pracować nad zwiększeniem jego atrakcyjności. Ponieważ nigdzie nie może uciec od faktu, że więcej zaufania powodują pięknych ludzi.
2
Budowanie kontaktu z jakimś człowiekiem, pomyśl o ubrania: ekstrawaganckie stroje i te, które są zbyt wyróżniają się w otoczeniu, budzą czujność. Ubrania powinny pasować do tego wydarzenia, na którym obecny; w normalnych przypadkach szukasz czegoś przytulne, domowe ciepło, bez ostrych kontrastów.
3
Nie zapomnij, że zaufanie zawsze powoduje miła, trochę rozproszone uśmiech. Rozmawiając z człowiekiem, nie rób swoją twarz napięta i ponury. Bądź uprzejmy i интеллигентны, jak to zaprezentuj swoje воспитанность.
4
Jeśli masz już zainstalowany kontakt wzrokowy z człowiekiem i zacząć rozmawiać, staraj się nie odprowadzać rzut oka podczas rozmowy, jeśli nie chcesz, aby cię królowa w nieszczerości. Ale, oczywiście, „szczep” kogoś сверлящим wygląd też jest niedopuszczalne.
5
Jeśli osoba jest dla ciebie zamknięty i podświadomie stara się odciąć od kontaktów, spróbuj zaakceptować tę samą pozę, w której znajduje się i on, a następnie, wykorzystując dogodny moment, coś mu przekazać. Psychologowie twierdzą, że w tym przypadku, twój rozmówca jak otwiera się i staje się bardziej przyjazny.
6
Staraj się „отзеркаливать” gesty swojego rozmówcy. Powtarzając jego własne ruchy, dajesz sygnał o tym, że go rozumie. A to budzi zaufanie. Ale w żadnym wypadku nie należy kopiować zachowania człowieka tak, aby to wyglądałoby to tak drastycznie, w przeciwnym razie twoje zachowanie może być postrzegane jako mimetyzm.
7
Duże znaczenie ma to, jak się zachować. Zaufanie do człowieka, powoduje jego zaufanie do swoich możliwości, umiejętności, elokwencji. Jeśli się pokazać właściwy w jakichś sprawach, stopień sympatii do ciebie wielokrotnie wzrośnie.
8
Uważnie słuchaj tego, co i jak mówi rozmówca. Każdy ma jakieś frazy, lub słowa, które warto zapamiętać i wykorzystać w swoim przemówieniu. Jeśli uda ci się nastawić na odpowiednią falę, was przyjmą jako bardzo miłego człowieka. A jeśli zapamiętasz jeszcze jakieś ciekawostki i dać do zrozumienia, że opinia osoby ci zależy, będą ufać jeszcze więcej.
9
Naucz się określać te chwile, kiedy ludzie chcą usłyszeć te lub inne rzeczy, i mów. Można podkreślić godność drugiego człowieka, do miejsca wstaw komplement itp.
10
Ludzie lubią otrzymywać informacje na temat osób, z którymi wchodzą w kontakt. Dlatego należy wywołać więcej zaufania, jeśli coś opowiesz o sobie. Staraj się mówić szczerze i nic nie wymyślać. Jeśli coś nie chce ujawnić, to lepiej milczeć. Chwalić się w żadnym wypadku nie wolno: lepiej wspomina kilka małych wad. I staraj się nie „przerastają” rozmówcy przepływem informacji, w przeciwnym razie będziesz mieć wrażenie, że nie umiesz go przy sobie utrzymać tajemnic.
logo
Kategoria:
Komunikacja

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.