Jak pozbyć się фингала

Podbite oko nie maluje ani jednego człowieka. Umieścić go łatwo, ale się go pozbyć, jest dość trudne. Ale przy odpowiednim podejściu do leczenia od niego można się pozbyć kilku dni. Dobrze, że medycyna nie stoi w miejscu. Pojawiają się nowe cudowne kremy i maści na siniaki.

Jak pozbyć się фингала

Trzeba

  • Zimny kompres, maść Geparinova, krem Troksevazin, maść Синякофф, witaminy Аскорутин, podkład do twarzy.

Instrukcja

1
Przyłóż zimny przedmiot do miejsca urazu (to pomoże tylko raz po kontuzji). Nadaje się lód, ręcznik смоченное w zimnej wodzie lub zwykła metalowa łyżka. Zimny przedmiot trzeba trzymać 5-10 minut.
2
Szybko znajdź w apteczce takie maści jak „Geparinova” lub krem „Troksevazin” i nałożyć cienką warstwą na podbite oko. Leki te są sprzedawane w każdej aptece i wydawane są bez recepty. Garnitur i kremy zawierające witaminę P lub wyciąg z kasztanowca.
3
Można kupić w aptece i takie cudowne maści jak „Синякофф”. Nazwa maści mówi sama za siebie. Ta maść pomaga rozwiązywanie siniaków.
4
Najlepiej rozpocząć przyjmowanie witaminy, doskonale nadaje się preparat „Аскорутин”. On promować szybkie gojenie krwiaków.
5
Jeśli znajdziesz karygodne zmiana wyglądu, nagle patrząc w lustro – nie rozpaczaj. Weź tubka fluidu i miękkie, ostrożnym ruchem powierzchnię palca serdecznego замажьте podbite oko i nosić ciemne okulary. Na szczęście, ich nie wolno nosić ani zimą, ani latem.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.