Jak poszerzyć nadwozie

Zaczynając dostroić swój samochód, czasami zatrzymać się już nie da. Oto wymiary maszyny przestały podobać jej właściciela. Jeśli pragnienie zmienić, naprawić, modyfikować, zrobić mocniejszy, poszerzyć i zrobić z auto jeszcze coś nieodpartego, idź do niego i zadziwiać swoim dziełem mieszkańców swojego miasta.

Jak poszerzyć nadwozie

Trzeba

  • – zestaw do rozbudowy nadwozia modelu.

Instrukcja

1
Rozwiń karoserię swojego samochodu poprzez aerodynamicznych dodger, błotników, zderzaków i nadkoli. Teraz bardzo popularne rozszerzenia za pomocą łuków. Łączą linię nakładek na drzwiach i zderzaku, chronią nadwozie przed zachlapaniem, lecących spod kół.
2
Poprawnie dodać tę potężną uzupełnienia i wygląd samochodu będzie o wiele bardziej solidne. Rozszerzenie nadkoli należy i przy załączaniu szerszych kół. Jeśli koła będą standardowe, na ratunek przyjdą podkładki wielkością do czterech centymetrów.
3
Zrobić rozszerzenie łuku można plastikowymi nakładkami, наваркой metalu lub wymianą części na тюнингованную. W ten sposób można wzmocnić efekt niskiej lądowania i dodać pojazdowi usieciowania. Narysuj wzór, przymierzając papierowy wzór na samochód.
4
Ze styropianu lub pianki montażowej przygotuj układ według twojego wzoru. Обклейте produktu стекломатом z żywicą. Gdy polimeryzacja zakończy, powierzchnia łuku wyświetl szpachlowaniem, зашкурите, zagruntować i ponownie pomalować.
5
Jeśli nie chcesz zrobić tego samodzielnie, udać się do warsztatu. Projektant rysuje szkic pracy, koncentrując się na życzenia i model samochodu. Wtedy usuwa się matryca i zrobić układ z uwzględnieniem wylotu i szerokości kół maszyny.
6
Twoi bliscy, łuki są usuwane, a nowe są mocowane z przodu, które przyklejają się do skrzydeł, i przyłącza się z nimi do jednej części. Wszystkie przedłużacze nadwozia są przekazywane do „umysłu”, a potem następuje malowanie.
7
Wybierz odpowiedni samochodu szerokie zderzaka i dodatkowe nakładki na drzwi, aby nowe łuki harmonijnie miesza się w styl. Gotowe szczegóły rozszerzenia nadwozia danego modelu można kupić w sklepach internetowych i dostarczyć samodzielnie. Ten sposób tuningu auto najmniej kłopotliwy, ale dość tanie.
logo
Article Categories:
Części zamienne i akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *