Jak zrobić modulator fm

Samochodowy fm modulator jest декодирующее urządzenie, zdolne przekształcać i strumieniowe przesyłanie muzyki z karty pamięci lub pendrive. W większości przypadków fm modulatory mają określony zakres zmiennych częstotliwości, choć są modele przetworników o stałej na określonej częstotliwości paskiem przekierowania portów.

Jak zrobić modulator fm

Trzeba

 • – fm modulator;
 • – para głośników komputerowych;
 • – komputerowe kable zasilające;
 • – nóż;
 • – bezpiecznik;
 • – lutownica;
 • – wkrętak;
 • – pilnik;
 • – zasilacz;
 • – drut;
 • – taśma izolacyjna.

Instrukcja

1
Poprawnie ustawić fm modulator proste: podłącz nadajnik do gniazda zapalniczki. Po tym ustawić na termicznej modulacji częstotliwości.
2
I wreszcie, należy skonfigurować radio samochodowe na narażonych na termicznej modulacji częstotliwości i cieszyć się słuchając muzyki.
3
Z modulatora fm można zrobić świetny MP3 USB-odtwarzacz: z nim magnetofon nie jest potrzebny. Pierwszą rzeczą, wyjąć z panelu popielniczki: w tym miejscu znajdować się będą głośniki.
4
Odetnij wtyczkę od kabla komputerowego i w otwór, przez który протянуты idące z salonu w kaptur przewody, przełóż przewód.
5
Podłącz przewód do akumulatora. W końcu powinno być tak, że jeden koniec przewodu powinien być podłączony do gniazda zapalniczki, a drugi do akumulatora (wskazane jest, aby połączenie było wykonane za pomocą bezpiecznika).
6
Zdemontować głośniki. Głośniki zamontować w otworze z-pod popielniczek i lutowania do nich przewody (można używać nawet te przewody, które mają zastosowanie do podłączenia głośników do komputera). W końcu, jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, musi być zainstalowane dwa głośniki, z których zwisa jeden kabel z jack.
7
Zdemontować zapalniczka i z pomocą pilnika zrób w nim wgłębienie pod przewód. Następnie wyprostuj „wąsy”, znajdujące się przy gnieździe.
8
Lutowania drut do korpusu zapalniczki, a następnie ten obudowa delikatnie nawiń taśmą izolacyjną.
9
Po tym delikatnie сточите zęby zewnętrznego cylindra (obudowa zapalniczki) i nawiń i ten kraj kilkoma warstwami taśmy izolacyjnej: w ogóle nie powinno zostać kontaktu z zewnętrznym zerem.
10
Zdemontować stary zasilacz: potrzebny jest jego wnętrze. Nakręcony z zasilacza „nadzienie” będzie pełnić rolę filtra, chroniącej urządzenie przed zakłóceniami, które mogą być spowodowane, na przykład, pracą alternatora. Filtr składać się będzie z cewki, kondensatora, a także tkanki łącznej zaciski.
11
Do wejścia wzmacniacza lutowania drut z mini jack: to daje możliwość podłączenia do wzmacniacza fm modulator. Następnie w gnieździe modulatora zrobić za pomocą zwykłego drutu skoczek: jest to niezbędne do tego, aby przy всовывании миниджека przeprowadzana jest transmisja sygnału, a nie jego odbiór.
12
Umieść pod panel wzmacniacz i filtr, a po pogrupuj wszystkie przewody (do zasilania filtra, z gniazda zapalniczki i wzmacniacza) według kolorów, czyli plusy do plusów, a minusy do minusów.
13
Podłącz głośniki do wzmacniacza, a подследний podłącz do fm модулятору (wszystkie przewody przyłączeniowe ukryj pod panel).
14
Następnie włącz wzmacniacz, włóż w fm modulator pendrive z muzyką i naciśnij play: świetna muzyka podałeś.
Należy zwrócić uwagę
Korzystając z lutownicą, należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa!

Porada
Funkcjonalność wyróżnia fm modulatory z wbudowaną pamięcią, trybem pracy od wbudowanego w urządzeniu baterii, możliwość odtwarzania plików wideo, a także z Bluetooth-opcja.

logo
Article Categories:
Części zamienne i akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *