Jak połączyć ażurowe rękawiczki szydełkowe

Dziś wrażenie, tworzące się kobietą, w dużej mierze zależy akcesoriami, które są używane do wykonania obrazu. Dlatego taką uwagę współcześni projektanci zwracają сумочкам, шарфикам itp Stworzyć stylowe akcesorium można samodzielnie, na przykład, łącząc ażurowe rękawiczki szydełkowe.

Jak połączyć ażurowe rękawiczki szydełkowe

Trzeba

  • – nici;
  • – hak;
  • – autofaucet taśma.

Instrukcja

1
Należy uważnie rozważyć potencjalny obraz – to sukienka lub garnitur będą decydującymi czynnikami przy wyborze materiału i odpowiednio haka, którym sami rękawice będzie pasował.
2
Najczęściej ażurowe rękawiczki szydełkowe dziś są wykonywane z mieszanek włókien – niewielki dodatek włókien syntetycznych pomaga produktem lepiej zachować kształt, i sami rękawice będą облегать rękę, jak druga skóra. W razie potrzeby, ażurowe rękawiczki mogą pasował i z włókien syntetycznych, ale takie produkty gorsze są noszone i może powodować podrażnienie skóry.
3
Przesuń pomiaru obwodu dłoni, nadgarstka i przedramienia w miejscu zakończenia wyrobu gotowego, oblicz długość rękawic.
4
Połącz próbny wzór, według którego oblicz gęstość dziewiarskich – zazwyczaj wzór znajduje się na tylnej stronie urządzenia, wtedy jak na dłoni, można ograniczyć się do słupkami z накидом lub też powtórzyć ażurowy wzór.
5
Połącz szydełka łańcuch z powietrza zawiasów, którego długość odpowiada szerokości dłoni w najszerszym jej części i zwiąż na okrągło wybranym wzorem tę część produktu, którego długość odpowiada odległości od nasady dłoni do podstawy kciuka.
6
Następnie zmniejszyć obwód drutach – zostaw pętli, z których następnie będzie powiązany kciuk. Dalej kontynuuj dziewiarskich w kółko aż do momentu, gdy wysokość związanego cylindra nie osiągnie podstawy małego palca.
7
Zostaw zawiasy do dalszego вывязывание małego palca i zwiąż 3-4 rzędy okrągłe drutach wybranym wzorem do podstawy palca serdecznego i odstawić pętli dla niego, jeszcze 1-2 okrążenia do podstawy palca wskazującego, a następnie довяжите rękawice do podstawy środkowego palca.
8
Osobno вывяжите każdy palec, biorąc pod uwagę długość palców i zostawiając 1-2 cm na możliwy skurcz wyroby po obróbce cieplnej. Palce, w zależności od modelu, można dzianiny wybranym wzorem lub słupkami z накидом.
9
Po zakończeniu drutach głównej części ażurowe rękawiczki można wykonać symulację gumy lub połączyć mankietów wybranym ażurowym wzorem – nici do robótek na drutach łączą w momencie rozpoczęcia drutach rękawiczki i dzieję mankietów w kierunku przeciwnym do wybranej długości.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.