Jak płukać zębów sodą

Ból zęba – zjawisko bardzo nieprzyjemne, zwłaszcza, gdy zastaje człowieka z zaskoczenia. Przyczyną ostrego bólu zęba może być zapalenie miazgi, zapalenie. Pozostały ból może wystąpić po leczeniu zęba, usunięcie nerwu lub ekstrakcję zęba. W przypadku ostrego bólu należy jak najszybciej udać się do lekarza.

Jak płukać zębów sodą

Trzeba

  • – koniak;
  • – whisky;
  • – wódka;
  • – soda;
  • – rumianek;
  • – przeciwbólowe leki narzędzie.

Instrukcja

1
Aby zmniejszyć ból zęba, można wypłukać usta mocnym alkoholowego napoju. Nadaje się wódka, whisky, koniak. Takie płukanie blunta ból i pomaga дотерпеть do odbioru u dentysty.
2
Doskonale łagodzi stan zapalny i ból płukania zębów sodą. Wpisz łyżeczka sody wsypać do szklanki, zalać ciepłą wodą, wymieszać. Spędzasz płukania roztworem sody co 40 minut. Są dezynfekowane miejsce stanu zapalnego i вымоют resztki jedzenia z zębów.
3
Jeśli umrę z bólu, można przyjąć обезболивающую tabletkę. Przed zastosowaniem leku należy dokładnie zapoznać się z instrukcją. Pamiętaj, że u wszystkich leków przeciwbólowych są przeciwwskazania i skutki uboczne, które należy wziąć pod uwagę.
4
Masowanie dłoni obszarze zbieżności kciuka i palca wskazującego i kciuka drugiej ręki pomaga przy silnym bólu. Nawiasem mówiąc, metoda jest dobra i przy innych rodzajach bólu: ból głowy, niedrożność itp.
5
Łagodne działanie przeciwzapalne ma wywar z rumianku. Wlać wrzącej wody łyżkę suszonych liści stokrotki (lub dwie saszetki, jeśli rumianek w torebkach), odstawić na 15 minut. Płukać chory ząb wywar z rumianku co pół godziny. On uspokoi dziąsła, zmniejsza ból. Przygotowany wywar z rumianku należy przechowywać w lodówce nie dłużej niż dwa dni. Przed zastosowaniem подогревайте.
Należy zwrócić uwagę
Temperatura płynu do płukania nie powinna być zbyt gorąca lub zimna, tak jak to może zwiększyć podrażnienie zapalonego fazy i ból.

Porada
Należy pamiętać, że środki powodujące ostry ból, dają tylko chwilową ulgę, ale nie eliminują samą przyczynę bólu. Z drugiej strony, stosowanie wymienionych środków medycyny ludowej daje możliwość, aby przeczekać czas, dopóki nie trafisz na wizytę do dentysty.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *