Jak pić whisky z sokiem

Whisky jest dobrym lekarstwem na wszelkiego rodzaju apatii i śledziony. Полбокала wysokiej jakości whisky mogą podnieść na duchu. A codzienne picie tego napoju jednego dobrego gardło, zdaniem specjalistów, zapobiega powstawaniu zawału serca. Irlandczycy i szkoci piją herbatę, kawę i soki z dodatkiem whisky.

Jak pić whisky z sokiem

Trzeba

  • – whisky;
  • – kieliszki;
  • – sok.

Instrukcja

1
Wybierz dobrej jakości whisky. Trochę schłodzić, jego temperatura powinna być 18-21 stopni, bo tylko w tej temperaturze w napoju jest w pełni objawia się smak i zapach.
2
Weź sok do przygotowania koktajlu. Można go kupić w sklepie, ale lepiej nadaje świeży (do jego przygotowania należy użyć sokowirówki).
3
Przygotuj kieliszki. Jedną z możliwości jest szerokie, z grubym dnem kieliszek. Taka kieliszek będzie przydatny podczas mieszania whisky z składników (sok, likierem, lód).
4
Zrób drinka. Na przykład, koktajl o nazwie „Złoty but”. Weź w równych proporcjach, 60 ml whisky, sok pomarańczowy i sok z cytryny. Wszystko wymieszać. Do szklanki wrzuć lód, a jego krawędzie udekoruj z „szronem”. Składniki można wymieszać w shakerze.
5
Pij whisky i koktajle po południu lub wieczorem i w tym przypadku, jeśli nie będzie potem, prowadzić samochód. Pić whisky z sokiem w celach leczniczych można i rano. Ale nie więcej niż dwóch-trzech łyków. Pomocny będzie taki koktajl: „Whisky soku z wiśni”. Aby go przygotować, weź kieliszek i umieścić w nim lód. Wlać whisky (50 ml) i soku z wiśni (150ml).
6
Pij przygotowany koktajl powoli, smakując, małymi łykami, aby w pełni poczuć całą gamę smaków i aromatów. Aby zjeść pm doskonale nadaje koktajl „New York сауэр”. Przygotuj go, używając do tego szejkera, wymieszać w nim amerykańska whisky (30 ml), sok malinowy (15 ml), czerwone wytrawne wino (30 ml), syrop (1 łyżeczka). Pocztowe, udekorować plasterkiem pomarańczy. Lód nie jest potrzebny.
Porada
U niektórych osób zbyt wrażliwa błona śluzowa w jamie ustnej. Kwaśne soki działają drażniąco na ich jamy ustnej. Koktajle na bazie kwaśnych składników mogą powodować alergie. Dla takich ludzi sprawdzą się miękkie i pokrywający soki lub nektary, wykonane, na przykład, z brzoskwini lub mango.

logo
Article Categories:
Mocne trunki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *