Jak określić rodzaj figury

Jak często, приглядев w sklepie śliczna sukienka, kombinezon lub płaszcz, jesteśmy rozczarowani, jak tylko umieścić go na siebie – tutaj перетянуло, tam wisi. „Na rysunku” – mówią. Co to znaczy? I jak określić swój typ figury, aby podkreślić zalety i ukryć wady? Jeden bliższe spojrzenie na siebie w lustro i…

Jak określić rodzaj figury

Instrukcja

1
Jeśli twoje ramiona niż biodra, piękna talia, cienka szyja, płaski brzuch, małe piersi, ale pełne piękne biodra, twój typ sylwetki – gruszka (lub trójkąt). I w tym przypadku wybrać ubrania, które podkreślają swój szczyt i ukrywającą dół.
2
Jeśli masz полноватая figura, biust praktycznie taki sam, jak w talii, a wszystkie zjedliśmy „osiada” na udach i brzuchu – typ swojej figury – jabłko (owal). Tutaj rada – rób nacisk na nogach i klatce piersiowej i ukrywaj brzuch.
3
Jeśli masz piękny proporcjonalna figura, piękne ramiona, kobiece biodra i szczupła zgrabna talia – twój typ klepsydry. Nie warto ukrywać takie piękno za bluzek z falbanką lub szerokimi sukniami.
4
Jeśli talia nie są tak widoczne, biust i biodra są prawie takie same, twój typ – prostokąt. Trzeba dodać kobiecości w obraz, i bujne spódnice, sukienki i gorsety podadzą swoją postać w świetle выигрышном.
5
Jeśli jesteś właścicielem potężnych ramion, dobry talii, ale wąskich bioder, twój typ – niewłaściwy trójkąt. Nigdy nie należy zakładać bluzki z falbanka i falbanką, które podkreślają górną część ciała, a to spodnie z kieszeniami opłaca się robi twój dół.

I niezależnie od tego, jaki masz typ figury, pamiętaj, że nadal najbardziej uroczy i atrakcyjny!

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.