Jak oglądać filmy w internecie na PDA

Do oglądania filmów na komunikatorach i smartfonach strumieniowo stosowane są specjalne programy. Aby odtworzyć film z internetu, niezbędna jest instalacja Flash-plugin przeglądarki, który obsługuje pobieranie wideo w trybie online. Wybór programu zależy od systemu operacyjnego urządzenia i możliwości internetu kanału mobilnego operatora.

Jak oglądać filmy w internecie na PDA

Trzeba

  • – usługa abonamentu internetowego operatora telefonii komórkowej;
  • – dobra prędkość połączenia internetowego (nie mniej niż 512 Kb/s)

Instrukcja

1
Aby oglądać filmy w internecie za pomocą telefonu, należy najpierw podłączyć usługę abonamentu internetu u swojego operatora telefonii komórkowej. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak to zrobić, zadzwoń na numer skrzynki kontaktowej lub odwiedź biuro operatora firmy. Instrukcje podłączania безлимитки można również znaleźć na oficjalnej stronie internetowej operatora lub w broszurach reklamowych z salonów sieci komórkowej.
2
Jeśli na twoim PDA jest zainstalowany system operacyjny Windows Mobile, to dla odtwarzania wideo strumieniowo trzeba instalować Flash-plugin. Poszukaj w internecie programu Macromedia Flash Player for Pocket PC i zainstaluj ją na urządzenie zgodnie z instrukcją obsługi. Po instalacji uruchom ponownie urządzenie i sprawdzenie działania narzędzia. Można również zainstalować przeglądarkę Skyfire, który jest alternatywą dla standardowej aplikacji do przeglądania stron i natywnie obsługuje odtwarzanie strumienia wideo z różnych stron internetowych.
3
Dla Android-urządzeń, które mają wersję systemu operacyjnego 2.1 lub poniżej, można zobaczyć wideo z internetu oraz przez Skyfire. Do pobrania przeglądarki przejdź do Sklepu i wpisz w szukaj nazwę aplikacji, a następnie kliknij na przycisk „Pobierz i zainstaluj”. Jeśli wersja systemu Android na urządzeniu 2.2 lub wyżej, można oglądać wszystkie filmy po zainstalowaniu programu Adobe Flash Player w podobny sposób ze sklepu z aplikacjami. Do oglądania filmów z Youtube w trybie online istnieje również okno aplikacji.
4
W najnowszych urządzeniach od Apple możliwość odtwarzania strumieniowego wideo z internetu jest dostępny bez instalacji żadnych dodatkowych aplikacji. Do oglądania filmu lub filmu-wystarczy wejść na odpowiednią stronę i nacisnąć przycisk odtwarzania na ekranie.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.