Jak odzyskać klucz produktu

Klucz produktu oprogramowania otwiera ci dostęp do pełnego i легальному jego użycia. Stracić nie można, ponieważ przywracanie może stać się problematyczne ze względu na brak rejestracji na stronie internetowej dewelopera.

Jak odzyskać klucz produktu

Trzeba

  • – połączenie z internetem.

Instrukcja

1
Znajdź klucz produktu na opakowaniu od jego nośnika. Zazwyczaj jest zarejestrowany na specjalnej naklejce lub w jednym z elementów opakowania, na przykład, w broszurach, dołączonych do płyty. Czasami kod licencji oprogramowania jest przewidziana na specjalnych już się w niej zakochałam, dołączone do jednostki systemowej komputera lub tylnej ściance obudowy laptopa.
2
Jeśli zostały utracone opakowanie produktu wraz z jego kluczem licencji, skorzystaj ze specjalnego programu, aby wyświetlić jej kod, ale w tym przypadku jej dystrybucja musi być zainstalowany na komputerze. Programy, aby wyświetlić klucze wystarczająco dużo, wybierz spośród nich tę, która odpowiada twoim potrzebom. W zasadzie różnią się dodatkowymi funkcjami, na przykład, przechowywania kluczy w pamięci programu, jej wydruk i tak dalej.
3
Dowiedz się kod oprogramowania za pomocą dostępu do konta użytkownika, który został utworzony podczas rejestracji. Ta funkcja nie jest dostępna dla każdego programu, jednak w jej przypadku staraj się z niej skorzystać, aby w przyszłości w przypadku utraty klucza licencyjnego uzyskać szybką pomoc do jego odbudowy.
4
Podczas korzystania z licencjonowanego oprogramowania przepisz wszystkie kody w osobnym pliku i zapisz go na dysku wymiennym, w przyszłości to skróci ci czas na wyszukiwanie potrzebnych informacji, na przykład, w przypadku ponownej instalacji oprogramowania lub całości systemu operacyjnego.
5
W przypadku zgubienia klucza licencyjnego również skontaktuj się z działem pomocy technicznej w celu ustalenia możliwości jego przywrócenia, całkiem możliwe, że twórcy są specjalne sposoby przechowywania informacji o użytkownikach oprogramowania, zarejestrowanych w systemie lub o potwierdzenie płatności..
Porada
Rejestruj programu na stronach internetowych producentów.

logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *