Jak uruchomić grę, jeśli potrzebny jest klucz

Większość gier komputerowych proszą o podanie klucza, aby kontynuować pracę. Jest to związane z opieką licencjonowanego oprogramowania i jest obowiązkową częścią procesu instalacji i uruchomienia gry.

Jak uruchomić grę, jeśli potrzebny jest klucz

Instrukcja

1
Włóż płytę z grą do napędu komputera i uruchom instalator. Należy ją zainstalować na komputerze. Jeśli na jednym z etapów tego procesu pojawia się okno do wpisania klucza dysku, znajdź kod licencyjny na opakowaniu lub w samym nośniku, a następnie dokończ instalację.
2
Jeśli przy próbie uruchomienia gry potrzebny jest kod licencji i numer aktywacji skorzystaj z podłączeniem do internetu lub telefon (może być dowolny sposób, określony w menu operatorem). Znajdź kod licencji do programu, wpisz go w odpowiednie okno aktywacji programu, poczekaj generowania kodu aktywacyjnego, a następnie zakończ proces, a następnie uruchom grę.
3
W przypadku, gdy na dysku, jego opakowaniu, z dokumentacją, w jego treści nie podano kodu licencji, zwrócić go do punktu sprzedaży. Jeśli okaże się fałszywy licencji również oddaj dysk do sprzedawcy, ponieważ jego użycie jest niezgodne z prawem. Następnym razem przy zakupie dysku z grą należy zwrócić szczególną uwagę na opakowanie, musi zawierać niezbędne holograficzne naklejki i wszystkie nazwy muszą być podane w odpowiedniej kolejności.
4
Nie kupuj płyty, w tytule lub opisie którego występują błędy gramatyczne i interpunkcyjne błędy. Licencyjny płytę z grą musi zawierać informacje o autorze i o firmie, realizującej legalnej sprzedaży tej gry w swoim kraju. Należy zwrócić uwagę na opakowania z tworzyw sztucznych – ona nie powinna zawierać żadnych szczelin na obwodzie lub jeszcze gdzie indziej.
5
Nie kupuj płyt na rynkach lub w podejrzanych sklepach ,najlepiej dać pierwszeństwo autoryzowanym punkcie sprzedaży lub dobrze zaprezentowali się sklepem internetowym licencjonowanych gier. Należy również zwrócić uwagę na serwis Steam, przeznaczony na zakup gier licencji.
Porada
Korzystaj tylko z licencjonowanym oprogramowaniem.

logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *