Jak odróżnić naturalny kożuch

Naturalne futra mają dość wysoką cenę. Z tego powodu bez skrupułów producenci ciepłych produktów starają się wypracować materiały syntetyczne pod naturalne. Skóra owcza posiada cały szereg cech, po których można ją odróżnić od syntetyków.

Jak odróżnić naturalny kożuch

Instrukcja

1
Zwróć uwagę na kolor futra i skóry. Skóra owcza nie może być oślepiająco białej. Jeśli futro i skóra mają przyjemny kremowy odcień, to przed tobą, najprawdopodobniej, nie jest fałszywy. Was powinny ostrzegać, jeśli produkt jasno kremowe lub nawet brzoskwini. Ale jeden po drugim, to parametr trudno ocenić.
2
Powąchaj owłosiony produkt. Jeśli to ma podejrzany syntetyczny zapach lub wyraźny zapach barwnika, to nie jest prawdziwa skóra owcza. Przy zakupie barwionych wyrobów futrzarskich ta metoda skanowania jest nieprawdziwy. Ale jeśli rzecz była prawidłowo leczona, to nawet po malowaniu utrzymuje się ledwie uchwytny zapach naturalnej skóry owczej.
3
Pociągnij skórkę w różne strony, w okolicy każdego szwu. Jeśli jest to naturalna skóra owcza, to szew będzie widoczny przez futro, tak jak skórka nie jest rozciągnięty. Materiały syntetyczne mniej gęste i jeśli ich pociągnąć, to można zauważyć nici.
4
Syntetyczne można odróżnić podróbki od oryginału, jeśli spróbować odłączyć futro i skórkę. Jeśli odłączony, to jest to zwykły materiał, na który przyklejony futro. Podczas zginania kożuch nie powinno być widać ani kleju, ani żadnych materiałów. Oddzielić futro od skórki niemożliwe.
5
Jeśli kupiłeś już owłosiony produkt, ale was dręczą niejasne wątpliwości co do jego autentyczności, to dowiedzieć się można w wyniku skarpetki. W naturalnej овчине nie gorąco, ale w tym samym czasie i nie jest zimno. W syntetycznej substanci człowiek zaczyna stale się pocić i dyskomfort.
6
Kup te produkty tylko w dużych sklepach z dobrą reputacją. Oczywiście, ich cena może być znacznie wyższa, ale i szanse kupić podróbkę w czasie eksploatacji. Jeśli nigdy wcześniej nie zyskiwali rzeczy z owczej skóry, przed dokonaniem zakupu, chodzić po różnych sklepów, aby porównać, jak wyglądają prawdziwe produkty.
logo
Article Categories:
Przydatne wskazówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *