Jak odłączyć się od „Stream”

Stream – jeden z produktów firmy MTS. Obejmuje on domowy przewodowy dostęp do internetu i telewizja i łączy się pod warunkiem posiadania linii telefonicznej w domu. Rozwiązać kontrakt z firmą MTS może tylko to osoba, która go podpisała.

Jak odłączyć się od

Trzeba

  • – osobisty paszport;
  • – pełny zestaw urządzeń, otrzymany przy zawieraniu umowy.

Instrukcja

1
Na wszelki wypadek, odwiedź najbliższe biuro MTS i zapytaj, na której nazwisko jest zarejestrowana umowa o świadczenie usług. Przy okazji dowiedz się pełna lista sprzętu, który został państwu dostarczony. Mogą to być kable, pilot, splitter, inne akcesoria. Określ, które z wymienionych przedmiotów nie brali w dzierżawę, a kupili.
2
Zbierz komplet sprzętu, w miarę możliwości wszystkie pudełka i opakowania, należy ponownie odwiedzić salon. Osobista obecność osoby, заключившего umowę, na pewno: bez niego pracownik biura sprzedaży nie ma prawa odbierać sprzęt. Nawet jeśli jest to twój krewny, konsultant może ci tylko współczuć. Kompromitacja i oburzony tym bardziej bez sensu.
3
Przekaż sprzęt pracownikowi salonu. Poczekaj, aż on wydrukuje niezbędne dokumenty. Na jego wniosek oddaj paszport do wglądu swoich danych. Pracownik sklepu jest zobowiązany do was zapytać o to zgodnie z opisu stanowiska pracy instrukcje i procedury odstąpienia od umowy, więc zabrać ze sobą ten lub odpowiednik dokument należy.
4
Przeczytaj dokumenty, które konsultant daje do podpisu. Niektóre z nich (na przykład, formularz przyjęcia-przekazania sprzętu) są drukowane w procedurze w kilku egzemplarzach (jeden zostaje u ciebie, drugi w biurze). Po tym, podpisz i oddaj na podpis pracownika biura.
5
Dalsze czynności w sprawie przetwarzania wniosku od ciebie nie zależy. Po przekazaniu sprzętu i podpisania dokumentów można uznać za umowę zakończony, rachunek do zapłaty za usługi, internet i tv ci nie przyjdzie.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *