Jak oddzielić kuchnię od jadalni

Jeśli masz duża kuchnia-jadalnia, pomieszczenie można podzielić na dwie strefy. Sposobów na to jest wiele, wybór zależy od twoich możliwości i preferencji. Można skarżyć duży remont i zbudować ścianę, a może po prostu kupić zasłonę dymną. Należy rozważyć wszystkie warianty i na podstawie cech planie pomieszczenia, należy zastosować jeden z nich lub kilku ustaw.

Jak oddzielić kuchnię od jadalni

Trzeba

  • – meble;
  • – oprawy;
  • – pokrycie podłogi;
  • – przesuwne panele;
  • – parawan.

Instrukcja

1
Granicę między jadalnią i kuchnią, wskaż schodki podłogą. To dobry wybór, jeśli masz wysoki sufit i możliwość zwolnić pomieszczenie od mebli i sprzętu. Zrób kilka kroków przed strefą kuchni. Pomagają wyznaczać strefy i podwieszane sufity z różnymi rodzajami oświetlenia. Kuchni zaświeca punktowych źródeł światła, a nad stołem powiesić niską żyrandol.
2
Jeśli jesteś w trakcie budowy, nie jest za późno, aby łukowe drzwi lub kolumny między kuchnią i jadalnią. Nakrywa paul tych stref różnym materiałem. Do kuchni można wybrać płytki lub kamień, a do jadalni nadaje się drewniana podłoga. Kolor pokrycia musi być różne. Jeśli okna w pomieszczeniu dwa lub więcej, należy wykupić je na różne sposoby- rolety do kuchni i do jadalni firany z zasłonami.
3
Meble w kuchni lepiej jest umieścić w linię L-w przenośni lub literą P. Wspornik do śniadania też pomoże podzielić strefy. Naczynia i sztućce ukryć za drzwiami przesuwnymi–panele. Wzdłuż całej powierzchni roboczej zaznacz dwie prowadnice, na górze i na dole. Po ugotowaniu po prostu wsuń panele dekoracyjne.
4
Bardzo popularne do oddzielenia stref funkcjonalnych bufety. Taką podstawę można zrobić i z pozostałości starej ściany, jeśli ją znosiło, aby zrobić z dwóch pokoi jeden. Przejście złóż łukiem, dolną część ściany обшейте drewnianymi panelami, a na wierzchu ułóż rzeźbione balustrady lub przejściowe półki. Na półkach umieść zielone rośliny doniczkowe i oryginalne przedmioty codziennego użytku – ceramiczne malowane dzbanki, garnki i inne naczynia.
5
Wewnątrz barze, jako samodzielnego przedmiotu mebli, ukryj, sprzęt gospodarstwa domowego i inne przybory kuchenne. Wysokie krzesła umieścić od strony aneksu kuchennego.
6
Oddzielić strefy za pomocą kątowego kanapie lub dekoracyjne parawany. Zrób przesuwne panele ze szkła witrażowego od podłogi do sufitu.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.