Jak odblokować samochód

Co zrobić jeśli twój samochód nie chce reagować na pilota alarmu samochodowego: syrena milczy, sygnały zakrętów nie migają i, co najważniejsze, zamki drzwi się nie otwierają? Przede wszystkim trzeba starać się zrozumieć, o co tu chodzi. Przyczyn może być kilka: uszkodzony pilot lub севшая bateria, zakłócenia w komunikacji, разрядившийся akumulator lub сломавшийся blok sygnalizacji. Zacznij szukać uszkodzenia, przy użyciu metody przejścia od łatwych do trudnych.

Jak odblokować samochód

Instrukcja

1
Najpierw sprawdź, czy pilot, wymień w pilocie źródło zasilania. Jeśli urządzenie nie reaguje, spróbuj odblokować jej drugim брелоком z zestawu alarmowego.
2
W przypadku, gdy samochód nie reaguje na żaden z pilotów, skorzystaj z kluczem. Otwierając drzwi, przycisk Valet wyłącz syrenę dźwiękową (należy postępować ściśle zgodnie z ustępem „Awaryjne wyłączenie alarmu bez pilota” instrukcje do alarmu). Jeśli twoje działania są poprawne, syrena się uspokoi, i alarm zareaguje na pilota.
3
Włączasz zapłon, a samochód nie chce zapalić? Przy tym żarówki na desce rozdzielczej świecą słabo, a alarm stale podaje „głos”? To oznaki, że akumulator jest rozładowany. Jeśli masz zainstalowany autonomiczny sygnalizator, to przywołać ją do „porządku” jest prosta: po prostu skorzystaj z kluczem. W przeciwnym razie, aby go wyłączyć, odłączyć zacisk z akumulatora. Po czym wyjąć i naładować go (można „odpalić” przewodami od sąsiedniej maszyny, jeśli ona się stała obok). Po zakończeniu tej procedury, nie zapomnij, aby przeprogramować pilot, bo po wyjęciu baterii ustawienia alarmu zsuwają się.
4
Często ten defekt sygnalizacji występuje w silne mrozy, zwłaszcza, jeśli akumulator jest na tyle stary lub słaby. Przy niskich temperaturach nie warto parkować na ochronę na długi czas.
5
Jeśli wszystkie z powyższych nie pomogło, znajdź pod torpedą (deska rozdzielcza) blok sygnalizacji i odłącz wszystkie przewody z gniazd. Teraz spróbuj odpalić samochód. Jeśli nie działa, to może to oznaczać, że są zablokowane zapłon, rozrusznik lub pompę paliwa, i trzeba je wyłączyć. W tym celu odszukaj przewody idące od jednostki centralnej sygnalizacji do жгутам standardowej instalacji samochodu. Jeśli personel przewód jest połączony z przewodami od alarmu to, aby odblokować, należy je odłączyć, a końce zatrudnienia przewody połączyć razem.
logo
Article Categories:
Naprawa i serwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *