Jak odblokować radio w Ford

Nowoczesne radia w Ford spełniają wymagania kierowców. Są one łatwe w użyciu, zapewniają wysokiej jakości dźwięk ulubionej muzyki, w których istnieje możliwość podłączenia zewnętrznych nośników. Gdy to działa, czas w korkach odbywa się z korzyścią: i zrelaksować się można, i interaktywnie zdobyć nową wiedzę. aby cieszyć się tym wszystkim, po pierwszym włączeniu radioodtwarzacza, należy ją odblokować.

Jak odblokować radio w Ford

Trzeba

  • – radio
  • – кейкод (jeśli istnieje)
  • – numer seryjny radia
  • – drobne metalowe przedmioty
  • – specjalny program
  • – dokumenty na samochód

Instrukcja

1
Jeśli radio jest nowa, to przy pierwszym włączeniu ona może zachowywać się różnie (w zależności od modelu): raz wyświetlić słowo CODE lub uruchomić odliczanie czasu. Przy drugim wariancie poczekaj, aż czas się skończy. Naciśnij i przytrzymaj przez 3-5 sekund pewną przycisk (zwykle 6 lub opcja z dwoma przyciskami: 6+1). Na wyświetlaczu powinno pojawić się słowo CODE.
2
Wprowadź кейкод, składający się z czterech cyfr. Zazwyczaj wydawana jest wraz z najniższej radioodbiornika. Naciśnij „1” kilka razy, aż na panelu nie pojawi się żądana cyfra. Do zestawu drugiej cyfry kodu naciśnij „2”. Po „3” i „4”. Patrzcie uważnie, aby wszystkie dane zgadzały się z кейкодом.
3
Naciśnij „5”, aby potwierdzić, gdy na panelu sterowania zostanie wyświetlony prawidłowy kod. Po przeprowadzonych działań radio włącza się, i można cieszyć się ulubioną muzyką! Koniecznie zapisz кейкод.
4
Po zdjęciu akumulatora, radio wyłącza się automatycznie. W takim przypadku należy ponownie wprowadzić kod. Jeśli jest zgubiony, wyciągnij radio z gniazda.
5
Na bocznym panelu urządzenia musi być specjalna naklejka. Na niej podany jest numer seryjny. Zwykle zaczyna się od jakiejkolwiek litery (często M).
6
Istnieje kilka programów do doboru utraconego kodu. Pobrać swoje ulubione z internetu, zainstalować na komputerze, odkręcasz. Wpisać numer seryjny. Program dobiera kod. Jak wprowadzić go w radio – kroki 1-3.
Należy zwrócić uwagę
Podanie kodu stosowany 10 prób. Bądź bardzo ostrożny.
Zapomnieć go bardzo łatwo, więc upewnij się, że znasz go! Wtedy, po następnej wypłacie baterii, nie musisz wygenerować nowy!

Porada
Jeśli radio kochana, to w przypadku wszystkich dokumentów na samochód w autoryzowanym punkcie serwisowym mogą bezpłatnie zaoferować usługę раскодированию. Jeśli do radioodtwarzaczu jest instrukcja, dokładnie przestudiuj ją.

logo
Article Categories:
Naprawa i serwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *