Jak obudzić swoją seksualność

Istnieje wiele przyczyn spadku własnej seksualności i pożądania seksualnego: stres, niepewność w sobie lub partnerze, chroniczne zmęczenie, закомплексованность. Jednak intymność — niezbędny i bardzo ważny element każdego związku.

Jak obudzić swoją seksualność

Instrukcja

1
Zajmij się tańcem. Nie ma znaczenia, co wybrać: klasyczne tango, ognistej salsę, uwodzicielski taniec brzucha lub energiczne nowoczesne style. Regularne ćwiczenia sprawią, że gwiazdą nie tylko na parkiecie, ale i we własnym łóżku. Doskonałe poczucie rytmu, elastyczność i plastyczność pomogą poczuć się pewniej, a to oznacza, uspokoić i w pełni oddać się przyjemnym uczuciem.
2
Myśl o seksie. Zastanawiam się, dlaczego ukochany chce zawsze i wszędzie, a ciebie chęć uczęszcza tylko od czasu do czasu? Sekret męskiej seksualności — w stałych myśl o интиме. Przecież przedstawiciele silniejszej płci nie wstydzi się przyznać, że erotyczne fantazje odwiedza je nawet w czasie dnia pracy lub drogi do domu. Spróbuj skorzystać z tej strategii: przynajmniej 5 minut na godzinę zaznacz na myśli o seksie, a także o tych rzeczach, które pobudzają właśnie na ciebie. Nie zapomnij napisać partnerowi kilka фривольных wiadomości. Gorący seks raz po pracy gwarantowany.
3
Na sobie piękną bieliznę. Bawełniane zrazy — to z pewnością wygodne i praktyczne, ale absolutnie nie jest sexy. Aby poczuć się prawdziwą uwodzicielką, należy zacząć od bielizny. Wiedząc, że pod ścisłym biurowym stroju kryje się wspaniały koronkowy zestaw, będziesz czuć się o wiele pewniej i atrakcyjniej.
4
Użyj aromaterapii. Niesamowite właściwości zapachów znane ludzkości od czasów starożytnych. Tak więc, niektóre zapachy działają uspokajająco, inne — wręcz przeciwnie, napełnia energią, a jeszcze inni są w stanie nawet zwiększyć popęd płciowy. Spróbuj dodać kilka kropli olejku z cytryny, paczuli, jaśminu i ylang-ylang w aroma-lampę, używać waniliowy do ciała w sprayu lub umieścić w sypialni saszetki z zapachem igliwia, szałwii, mięty.
5
Seks-menu. Zwiększyć seksualność można i za pomocą odpowiedniej diety. Ponieważ niektóre produkty można śmiało nazwać naturalne afrodyzjaki, które pomagają zwiększyć libido. Postaraj się częściej jeść owoce morza, ostrygi, orzechy, daktyle, ciemna czekolada. podczas romantycznej randki można delektować się lampką wina lub szampana — to pomoże się zrelaksować i настроитьсяна zawieszono. Należy jednak wiedzieć, kiedy przestać, bo wieczór nie skończy się doskonałym seks, a zdrowy sen.
logo
Kategoria:
Praca nad sobą

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.