Jak obrócić film

Do zmiany kierunku wideo istnieje wiele sposobów, wszystko zależy głównie od tego, czy chcesz go włączyć tylko podczas przeglądania lub chcesz zmienić jego ustawienia. W drugim przypadku może być konieczne specjalne oprogramowanie.

Jak obrócić film

Trzeba

  • Program do edycji filmów.

Instrukcja

1
Jeśli chcesz przerzucić plik wideo podczas oglądania online, najedź myszką na pasek menu, który zwykle znajduje się w samym lewym dolnym rogu okna, a następnie zlokalizuj przycisk ze strzałką wskazującą kierunek w lewo i w prawo..
2
Należy pamiętać, że komputer może „wieszać” na chwilę, jeśli oglądasz filmy w wysokiej rozdzielczości. To może być od tego, że ustawienia twojej karty graficznej nie wystarczy do szybkiego wykonania tego działania. W tym przypadku możliwość oglądania odwróconej sekwencji wideo zależy od zasobu i obecności na nim takiej możliwości. To jest typowe dla większości stron internetowych, na których często znajdują się filmy, a wielu z nich korzysta z wstawianie filmów z Youtube.
3
Aby włączyć nagrywanie w trakcie jej przeglądania na komputerze przy użyciu specjalnych adapterów, przejdź do menu edycji trybu odtwarzania. Zwykle nazywa się „Widok” lub „Odtwarzanie” w zależności od producenta oprogramowania.
4
Określ kierunek w zależności od tego, w którą stronę chcesz obrócić film. Również dostępność tej funkcji zależy całkowicie od interfejsu używanego programu. Zwykle jest to przewidziane w programie Media Player Classic, który jest instalowany oddzielnie lub z zestawem kodeków K-lite Codec Pack.
5
W celu obracania pliku wideo znajdującego się na komputerze, przy każdym jego otwarciu należy użyć specjalnego oprogramowania do edycji wideo, na przykład, Windows Movie Maker, Samsung PC Studio i tak dalej. Otwórz menu aplikacji, a następnie przeciągnij w sekcji filmów żądany plik, po czym zmienić kierunek swojego uznania. Zapisz plik, a następnie zamknij edytor.
Porada
Nie korzystaj z płatnych видеоредакторами, aby przerzucić film, do tego doskonale nadają się standardowe narzędzia Windows.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.