Jak film przerobić na format avi

Nowoczesne wideo mogą być przechowywane w różnych formatach. Niestety, niektóre odtwarzacze DVD i urządzenia mobilne obsługują tylko niektóre rodzaje filmów. W danych sytuacjach korzystała z programu-konwertery.

Jak film przerobić na format avi

Trzeba

  • Total Video Converter.

Instrukcja

1
Pobierz i zainstaluj program przeznaczony do pracy z plikami żądany typ. Jeśli występuje konieczność przekonwertować plik do formatu avi, użyj Total Video Converter.
2
Uruchom skrót do programu po instalacji jej składników. Po otwarciu głównego menu TVC kliknij przycisk New Task. Wybierz w menu rozwijanym opcję Import File.
3
Poczekaj na uruchomienie eksploratora windows i wybierz plik do konwersji. Przewiń do nagrania wideo i kliknij przycisk „Otwórz”. Zaraz po tym pojawi się menu wyboru docelowego formatu.
4
Na początek włącz opcję Use Internal decoders. Teraz ustaw położenie suwaka do pozycji High Quality. Teraz wybierz jedną z opcji w polu MS Avi. Aby zapewnić najlepszą jakość obrazu kliknąć na kategorii Divx/Xvid i wybierz żądany tryb.
5
Jeśli będziesz odtwarzać ten plik za pomocą przenośnego odtwarzacza, wybierz opcję Lossless Avi. Po określeniu formatu ponownie pojawi się menu główne programu. Kliknij przycisk Settings. Kliknij kartę Video Resize.
6
Wybierz rozdzielczość przyszłego obrazu. Najlepiej korzystać z tych wartości, które obsługuje urządzenie mobilne. Jeśli chcesz uruchomić panoramicznych filmów na ekranie o proporcjach 4:3, wybierz odpowiednią opcję.
7
Po przygotowaniu ustawienia, naciśnij przycisk Apply & Save. Teraz kliknij przycisk Open, znajdujący się w menu Default Converted Folder. Określ katalog, w którym będą zapisywane skonwertowane pliki.
8
Kliknij przycisk Convert Now i czekaj aż program zakończy przetwarzanie wideo. Spróbuj uruchomić plik wynikowy. Jeśli z tym zadaniem nie poradził sobie priorytetowy program, należy użyć programu Total Video Player.
logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.