Jak obejrzeć film przy małej prędkości

W internecie istnieje wiele serwisów oferujących możliwość oglądania wideo w trybie online. Do wygodnego przeglądania wymagany jest co najmniej średnia szybkość połączenia, ale i w przeciwnym przypadku nadal można zobaczyć film, korzystając z jednej z kilku prostych sposobów.

Jak obejrzeć film przy małej prędkości

Instrukcja

1
Często przyczyną niskiej prędkości jest mnóstwo programów, korzystających z podłączenia do sieci w danym momencie. W takim przypadku należy wyłączyć wszystkie aplikacje, dla których niezbędny jest dostęp do internetu. Odłącz menedżery pobierania i torrent-klienci, nawet jeśli w nich nie ma aktywnych pobrania. Również w trakcie oglądania wyłącz oprogramowanie antywirusowe i inne aplikacje, które mogą pobierać aktualizacji. Należy je wyłączyć za pomocą menedżera zadań. Kliknij kartę procesy i zakończ te, które odnoszą się do prywatnych zastosowań. Także zamknij wszystkie aktywne karty oprócz tej, na której znajduje się film, i nie otwieraj ich do końca oglądać.
2
Podczas oglądania filmu w trybie online najczęściej masz możliwość wyboru jakości wideo. Wybierz jakość, która jest najmniejszą — w tym przypadku rozmiar filmu zmniejszy się i odpowiednio zwiększy prędkość pobierania w stosunku do całkowitej długości filmu. Jeśli prędkość jest wciąż niewystarczająca, kliknij na przycisk play (wstrzymaj) i czekaj aż pasek ładowania nie będzie takiej samej długości jak i czas trwania filmu. Po tym będziesz mógł uruchomić i zobaczyć film.
3
Można również pobrać film do oglądania na komputerze. Najbardziej popularną metodą jest korzystanie z dodatków do przeglądarki i korzystanie z usług internetowych do pobrania gry flash wideo. W pierwszym przypadku należy udać się na oficjalną stronę przeglądarki i znaleźć dodatki, które pozwolą ci pobrać film z odpowiedniego serwisu. Po zainstalowaniu dodatku uruchom ponownie przeglądarkę.
4
W drugim przypadku konieczna wejść na stronę do pobrania filmy, po czym wpisać link w odpowiednie pole i naciśnij „Pobierz”. Zostaniesz przekierowany na stronę z bezpośrednim linkiem do filmu. Zapisz go na komputerze. Należy pamiętać, że do oglądania potrzebny jest specjalny program. Najbardziej powszechne jest GOM Player. Pobierz go z oficjalnej strony i zainstaluj, po czym będziesz mógł oglądać flash wideo na komputerze.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *